Maini indemanatice... care aduc bucurie

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Am trimis acum pozele si descrierea pe mail.

Maine pun coletul la posta.

Blogul meu - de la noi, pentru ei!

Bazar general - fiecare implicare conteaza!

Lucrusoare de vanzare...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

Olympia ai PM

Selene multumim!

ieri m-am intalnit si cu Tala si mi-a dat pachetelul cu peste 50 de martisoare extrem de speciale
(lut pictat manual)

fetelor sunteti minunate!


Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (3 ani) si Teo voinik (5 ani)

www.meseriademama.blogspot.com/" target="_blank">party in FEERIE de muzica si dans



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teolinda spune:

Fetelor si mie imi sosesc maine seara cartoanele si pungile. Pe vineri stabilim sa predau si eu martisoarele si ceva margelute.Dau un semn de viata pe mail joi la Alinuk si Cricor

Spor la treburi tuturor!




LILIANA COSMIN ANDREI (28.01.2010) si NICOLAS ALEXANDRU (6.12.2005)

www.dropshots.com/teonic" target="_blank">POZE


"Exista un singur copil frumos pe lume, si este al fiecarei mame!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:

Am vazut pe bloguri niste minunatii - felicitari tuturor fetelor - mesterelor!

M-ati impulsionat, asa ca... nu, nu ma apuc sa fac martisoare ca nu ma pricep (inca), insa mi-am cumparat 2-3 carticele de handmade si bricolaj. Asa ca la iarna, poate facem o actiune cu decoratiuni de Craciun hand made si ma ofer si eu artizan. Si pana atunci, cu decoratiuni de Pasti. Ce ziceti?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inbox spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ioana_Pos

Am vazut pe bloguri niste minunatii - felicitari tuturor fetelor - mesterelor!

M-ati impulsionat, asa ca... nu, nu ma apuc sa fac martisoare ca nu ma pricep (inca), insa mi-am cumparat 2-3 carticele de handmade si bricolaj. Asa ca la iarna, poate facem o actiune cu decoratiuni de Craciun hand made si ma ofer si eu artizan. Si pana atunci, cu decoratiuni de Pasti. Ce ziceti?



Ioana, mami de zambarici

Sa va traiasca puiutii, sa fie sanatosi si norocosi!




Pe mine m-au prins rau chestiile astea. Da-mi si mie un PM cu numele cartilor, sdaca se poate bineinteles .



Lumea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tala spune:

Alinuka nu stiu cat de speciale sunt martisoarele, dar te asigur ca au si putin suflet in ele . Sper sa se vanda, sa strangeti cat mai multi bani pentru copilasii care au nevoie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anya spune:

Desi sunt prinsa peste cap pe langa job cu inscrierea asta "minunata" in clasa 1 sa stiti ca nu am uitat de actiunea noasta. Am o colega cu "maini de aur" si am implicat-o , asa ca astazi am pe birou o gramada de bijou'-uri: coliere, bratari, cercei. Nu vrea nici-un leut pe "materia prima" . Tot ce strangem din vanzare merge la copilasi. Nu stiu cum facem cu pozele...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andata spune:

Dragele mele, mie mi-a murit ieri calculatorul, (s-a ars placa de baza si nu am acum bani de alta) gratie deselor intreruperi ale curentului. Acum sunt pe calculatorul lui fiu-meu, dar aici am programul restrictionat, pentru ca mezina trage si apuca cam tot ce prinde, deci nu pot sta prea mult, sa nu ii devalizeze complet camera. Eu ajung probabil poimaine la posta, descrierile cerute le voi pune in pachet, nu am posibilitatea sa mai trimit alte poze, dar raman cele trimise lui Alinuk acum cateva zile.

Mami de un fecior, o fecioara si o scumpa racusoara

Tutu land

blog de mama
Si ingerii au nevoie de ajutor
Blogul lui Mihaita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

pai da
normal, facem macar un fanclub handmade ceva
de sustinere a artistelor DC
(ca eu la mesterit marturisesc ca nu am rabdare decat pret de un martisor doua, mai am ceva idei si imi place sa le admir, sa port etc)

Tala
(sa-i spui sotului tau sa imi dea un tel cand are timp)

Realizez ca atunci cand intr-o actiune cum e aceasta se implica multa lume, cu multa dorinta de ajutor si ganduri bune e clar ca se aduna energii pozitive si ca toate obiectele acestea micutze au ceva special in ele si clar putin din sufletul fiecareia care a participat
asa cum spunea Inbox...parca's copilashii mei pe care-i trimit in lume

(mi-a placut maxim asta)

aproape ca imi vine sa zic haideti sa facem o expozitie cu toate martisoarele... am strangere de inima ca trebuie sa le si dam mai departe..sa ne despartim de ele

Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (3 ani) si Teo voinik (5 ani)

www.meseriademama.blogspot.com/" target="_blank">party in FEERIE de muzica si dans



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Fetelor azi am ridicat coletele cu martisoare de la Dodo si Inbox.Foarte dragute.Felicitari pt munca voastra

Maine fac poze

Mergi la inceput