Fluturasi si floricele de Mai-Iunie 2012 (22)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tigruta spune:

eu de obicei ma culc tarziu..chiar daca nu sunt la calculator ca voi dormiti ma uit la tv..asa ca ma duc sa desfac sticla

Elena mami fericita de Luca (22.06.2010) si 23+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns virgiL spune:

ELENA_gd,sa-ti traiasca somnorosul!Sa dea Domnul sa fie asa cumintel si dupa nastere!Daca tu erai cu pHul urinii schimbat,atunci se justifica cu bacteriile care zici ca ti-au iesit in analiza urinii...da cred ca nu m-am imbatat si eu de la vinul Tigrutei!

Virginia 23+ cu ,mami de Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anitta_O spune:

Eu am baut azi doua cafele, de-aia-s nocturna, dar maine ma trezesc la 6.45, tre sa duc fecioru' la scoala. Aoleu, nu i-am calcat pantalonii de scoala, acum mi-am dat seama. Na, il trimit cu raiati negri, ce atatea papioane si 4 ace?...


Anitta, mama lui M - 7 ani si bb 18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns virgiL spune:

ANITTA,nu te-am mai intrebat,ti-ai facut programare pt morfo de trim 2?

Virginia 23+ cu ,mami de Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tigruta spune:

Da nu le am deloc cu desfacutul sticlelor..atat m-am chinuit, am ciobit si sticla dar tot am reusit fetelor daca ma credeti mi se facea apa in gura daca nu beam..doamne

Elena sa-ti traiasca flacaul..



Elena mami fericita de Luca (22.06.2010) si 23+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anitta_O spune:

Tigruta, ai grija sa nu te tai... Hac! Tu acu' bei de necazul vergeturilor, asa-i?
Domnu' meu si-a taiat un deget cand desfacea o sticla de vin, frate-miu imobilizase sticla intre picioare, iar el incerca sa impinga o coada de lingura de lemn in ea. Ea nu si nu, nu se lasa gaurita cu nici un chip. A trebuit sa-i coase degetul.



Anitta, mama lui M - 7 ani si bb 18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anitta_O spune:

Virgi, am sunat sa ma programez odata cu tine, dar mi-a zis sa sun dupa data de 20, ca-i prea devreme acum. I-am spus pe ce data vreau ca vii si tu atunci, dar nu s-a lasat induplecata domnisoara. A zis ca tu ai o evaluare mai mica, nu morfofetala. Ori m-a pacalit, ori asa o fi. Sun pe 20, ora 9.

Anitta, mama lui M - 7 ani si bb 18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tigruta spune:

Citat:
citat din mesajul lui Anitta_O

Tigruta, ai grija sa nu te tai... Hac! Tu acu' bei de necazul vergeturilor, asa-i?
Domnu' meu si-a taiat un deget cand desfacea o sticla de vin, frate-miu imobilizase sticla intre picioare, iar el incerca sa impinga o coada de lingura de lemn in ea. Ea nu si nu, nu se lasa gaurita cu nici un chip. A trebuit sa-i coase degetul.



Anitta, mama lui M - 7 ani si bb 18+


uite ca nu stiam eu de ce vreau sa beau..
Bine ca nu mi-am taiat vreun deget

Elena mami fericita de Luca (22.06.2010) si 23+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns virgiL spune:

Asa e Anitta,eu am facut morfofetala,n-a mintit nazdravana...vrea sa mai vada dr.Iliev ceva la profilul facial al copilului,un unghi care n-avea valoarea ”corecta”la morfo de 13 sapt,iar la 21 de sapt ne-a tratat cu spatele Costik...si ia unghiu facial e unde nu-i...Pai pe mine m-a programat de pe 3 ian...nu vad logica...da cred ca tot de la vinul Tigrutei

Virginia 23+ cu ,mami de Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deea_Deeutza spune:

Hello burtici!

Am ras cu lacrimi! Sunteti dementiale cu beuturile astea. Si eu am luat aseara o gura de vin cu pepsi ca nu mai puteam. Baleam ca un catelus

Felicitari fetelor pentru bebeii grasuni si cuminti! Si eu ma speriasem saptamana trecuta cand l-am vazut mai linistit, dar vad ca nu e singurul.

Eu am intrat intr-o perioada de nervi si de stres cu Tnuva mea. Nu ne-a mai platit 10% din salariul pe decembrie si deja au declarat falimentul, fara sa ne anunte si pe noi. Azi am fost pana la fabrica, ne-am intalnit mai multi colegi si toti din conducere au inchis usile la birou sau au dat bir cu fugitii.
Maine ma duc sa-mi iau medical, asa m-a sfatuit cineva de la CAS si maine ma duc sa depun o declaratie la ei cum ca nu mi-am primit salariul.
Cred ca miercuri o sa ma vedeti la tv Am discutat cu colegii si mergem sa facem un fel de meeting in fata firmei si o sa chemam si televiziunile, ca alta soolutie nu mai gasim cu ei.
Deja ma apuca disperarea cand vad ca nu mai primesc bani...

Eu am dormit vreo 2 ore dupa-amiaza si cred ca ma duc sa bag un film ca nu am pic de somn acum.

Pe mine m-au programat la morfologie pe 20 feb si o sa am 24 de saptamani fix. Nu este cam tarziu?

Deea 18+ cu dolofanel

Mergi la inceput