Recomandari pentru dr. ginecolog jud. Constanta

Recomandari pentru dr. ginecolog jud. Constanta | Autor: vally04

Link direct la acest mesaj

Buna ziua tuturor!
Deschid acest topic deoarece sunt interesata sa aflu cateva pareri legate de d-l doctor Alexandru Moldovan de la Spitalul din Cernavoda. Sunt insarcinata in 14 saptamani si sunt incantata de acest spital, optez pentru a naste aici. V-as ruga pe cele care l-ati avut ca medic, sa imi dati cateva recomandari.
Va multumesc si astept sugestiile voastre!!!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alinaneagu spune:

este un medic incompetent. Sunt medici mult mai pregatiti dpdv profesional.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vally04 spune:

Multumesc pentru mesaj. Recunosc ca sunt tare nelinistita in privinta doctorului cu care o sa nasc. Daca aveti alte recomandari pentru medici din spitalul Cernavoda, nu ezitati sa mi le impartasiti!!! Ast mesaje!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vally04 spune:

Salutare, mamicilor si viitoarelor mamici!Ce puteti sa imi spuneti de dr. Belcin Anca? Am primit o recomandare pt d-na dr. si as vrea sa stiu si parerile voastre. Mai este la Medgidia, sau ce doctor care v-a multumit pe voi este la Medgidia? Ast raspunsuri!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda82 spune:

De la Cernavoda este ff bun si un OM in adevaratul sens al cuvantului Fawaz Cazli(sigur nu am scris bine).

Iar de la Megidia f buna e dr Balasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stanotilia spune:

Buna...eu sunt insarcinata in 34 saptamani si de curand respectiv 4 saptamani sunt vazuta de nu dr moldovan...sincer mie m-i s-a parut un medic bun dat fiind ca la noi in cernavoda nu prea mai sunt medici in afara de dna dr beatrice care nu prea are dansa timp de gravide si in al doilea rand in cernavoda nici o operatie nu se mai face fara dnu dr moldovaan.

Pe mine m-a servit de fiecare data cand am avut nevoie.....ca m-am simtit rau m-a chemat imediat sa vada cum e bebe....chiar daca avea 3 operatii poate in ziua aia si-a facut timp si m-a vazut....si cand face echo sau control sta..iti explica nu e delasator..pac pac sa sacape de tine si gata....intr-adevar dnu dr fawaz este ff bun numai ca dansu este acum in cta la cabinet particular.....eu pana la 28 saptamani am fost la dna dr balasa la clinica euromaterna dar m-a uscat de bani...pt ca o consultatie plus un echo e 250 lei.....si spitalizarea ( pt ca am avut nevoie ) e 300 lei pe zi....iar o nastere este in jur de 5400 lei...acum, daca tu iti permiti sa mergi la o clinica privata ff bine pt ca iti si recomand...nu se compara nici negru sub unghie cu conditiile din apitale....daca nu...eu zic sa te lasi linistita pe mana dnului Dr si o sa fie bine....nu te stresa ca se va stresa si bebe,...te pup si la o burtika cat mai mare si sanatoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vally04 spune:

Nici nu stii ce veste buna mi-ai dat:) Eu sunt insarcinata in 25 saptamani si trebuie sa-mi schimb medicul si chiar ma gandeam k e prea tarziu, mi-e teama de cum va reactiona d-l doctor, ca nu ma va primi. O sa ajung saptamana viitoare la Cernavoda, si o sa merg la dansul, dar nu prea stiu cum sa procedez.As vrea sa il contactez telefonic, dar nu am niciun numar de tel. Cred k o sa sun la spital inainte si apoi merg la control. Sper sa fie un om cumsecade, ca eu alta varianta decat Cernavoda nu prea am :(( Doctora mea s-a mutat la Buc, si mi-este teama k e prea departe de mine, avand in vedere ca vreau sa nasc normal. Astept in continuare sfaturi, pareri referitoare la Dr. Alexandru Moldovan.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corinutza14 spune:

Buna, in legatura cu domnul doctor Moldovan, eu am avut o hemoragie timp de 2 luni de zile anul trecut, am fost la vreo 5 doctori cunoscuti din Cta si nimeni nu a reusit sa ma trateze, am ajuns la spitalul privat Isis la urgenta, era doctorul Moldovan, mi-a gasit problema , am facut perfuzii, aveam o metroanexita hemoragica, s-a purtat extraordinar cu mine, si se poarta in continuare, a ramas doctorul meu de suflet si nu as renunta la dansul pentru nimic in lume, am zis ca daca se muta in alt oras si raman gravida la el ma duc sa nasc, multa lume nu a auzit de el ca e tanar, dar este un doctor dedicat, asa ca din punctul meu de vedere este cea mai buna alegere, pe mine m-a facut bine, te sfatuiesc sa ai toata increderea in el, mie imi place foarte mult si pentru faptul ca sta si iti explica si vorbeste frumos cu toti pacientii lui , pe cand alti doctori de renume nici nu te baga in seama prea mult si unii daca ai complicatii la sarcina si o pierzi iti mai si inchid telefonul in nas, cum stiu cateva cazuri, asa ca felicitari, ai un doctor exceptional, te vei convinge. si succes cu bebelu. uite citeste si articolul acesta http://lideruldeopinie.ro/53255/tumora-de-peste-patru-kilograme-extirpata-la-cernavoda

Mergi la inceput