Andrei micul invingator are nevoie de o noua sansa

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lorenab spune:

Buna,

Marti dimineata trebuie sa trecem si noi printr-o angioCT la Neuromed. Dar inainte trebuie sa ne internam de luni la Luis Turcanu la dr Doros pentru investigatii,iar abia marti ne va trimite la Neuromed.
Am citit ca ai trecut printr o situatie asemanatoare si voiam sa te rog daca poti sa mi detaliezi ce investigatii ati facut concret copilasului si cum s-a derulat totul in spital si dupa.
Noi venim din Bucuresti si cu al doilea copilas care e alaptat si o sa fie cam greu daca trebuie sa stam internati pentru aceste investigatii preliminare din spital
Iti multumesc mult
Lorena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ale-andrei spune:

buna seara tuturor. va multumim ca va ganditi la noi si nu ne-ati uitat.
andrei e putin mai bine, face 2 anisori pe 5 aprilie. ne luptam de o saptamana buna cu o viroza si di cauza problemelor lui nu putem lua orice medicamente. mai tuseste putin.
suntem cu ceva mai bine, am mai fost odata la viena la control cu inimioara, din pacate vestile nu au fost asa cum ne-am asteptat noi sa fie. trebuie sa facem interventia de marire a venei cave nu avem alta solutie. mai avem ceva banuti de strans si sper sa putem merge. pana atunci avem programare pe 02.04.2013 la un neurolog deoarece si cu partea aceasta stam mai prost. de 2 luni a inceput sa mearga singur si nu calca pe toata talpa cand fuge si de exemplu cand merge drept se uita spre dreapta insistent si foarte aproape de peretele pe langa care alearga. am patit ca nu a fost atent si s-a lovit de perete. sau a obosit dupa 2-3 min. de alergat si a cazut in fund.
in rest pot spune ca nu suntem mai rau si facem progrese marunte, nu asa cum ar trebui, dar facem progrese.......
va multumim inca odata pentru gandurile bune si va dorim multa sanatate si numai bine...

Mergi la inceput