Suflet sfasiat.

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

spune-ne si noua cum a fost la analiza.te rog.
te citesc zilnic si sunt cu sufletul alturi de tine.esti o mamica f puternica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Si eu citesc sa vad ce mai faceti! E grea asteptarea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns myky791 spune:

cum sunteti mami? a decurs ok analiza? acum am venit de la munca si am intrat sa vad cum mai sunteti.
pt tine mami luptataoare. Doamne Ajuta sa fie bine!

_
SOACRA CU DOUA NURORI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamaluiRalph spune:

Toleranta la glucoza a fost ultima analiza dureroasa, perfuzia care ia lasato ieri dupa operatie nu n-ea ajutat deloc putea sa patrunda ser dar nu iesa nimic deci au rmat in 4:30 5 recoltari de sange din degetele.Trebui sa spun ca nu a plans deloc la sange dar cand ia bagat un furtun prn nasuc pana in somacel si ia injectat glucoza adurat cam 5 min dar a plans foarte mult

Analizele vom primi un telefon dupa 6 saptamani(pana acum au fost 4 luni)si ne vor spune ce au pana atunci.
Acum nu mai au cum sa ne ajute deci maine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamaluiRalph spune:

Maine acasa la Ralph si la papa.
Daca nu avem urgent sa ne fereasca Bunul Dumnezeu de urgente atunci vom avea mult contact telefonic pentru urmatoarele programari.Pana nu vor avea toate rezultatele nu vor putea face nimic pentru Timon.

Sper ca urmatoarea perioada sa iau cele mai bune hotarari si sa pot sa il ajut pe timon cum trebui.

Voi scrie in continuare evolutia lui Timon sigur cel putin o data pe saptamana.

Multumesc tuturor care sau rugat pentru noi si ne-au transmis mesaje de incurajare.
Pe mine ma ajutat enorm sa scriu aici sa imi deschid sufletul.



Mama lui Ralph si Timon.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana_flo spune:

Imi imbratisez copiii si ma gandesc la tine. Esti foarte puternica. Si tu si Timon sunteti niste luptatori in adevaratul sens al cuvantului. Daca ramaneti optimisti sunt sigura ca va fi bine. Va tin pumnii sa obtineti rezultatele asteptate. Sunt alaturi de voi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

de aceea suntem aici.
scrie-ne cat de repede si des poti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ungaras spune:

Va doresc sa faceti progrese, sa isi revina puiutul si sa va bucurati de o viata normala.

Multa putere si multi pentru doi baietei frumosi si mamica lor.

Numai bine va doresc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

va doresc sanatate si tinem pumnii sa vina cat mai repede rezultatele la analize si mai ales sa fie unele favorabile

asteptam vesti sa aveti zile linistite
pupici lui Timon si fratiorului lui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns toanca spune:

Va doresc sa va dea Dumnezeu putere sa treceti peste aceasta incercare grea si sa fie totul bine!

Mergi la inceput