Suflet sfasiat.

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

Vezi, cu cat trec zilele, scrii mesaje tot mai pline de speranta. Poate ca nu vor gasi niciodata cauza acelor crize de epilepsie si poat eca crizele nu vor mai reveni deloc. M-am uitat la pozele voastre de pe Fb, sunteti o familie tare frumoasa si norocul va fi de partea voastra. Uita, te rog, ce am scris in primul mesaj, la voi nu e cazul de asa ceva si totul va fi bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ungaras spune:

Of ca nu mai aveam rabdare sa ajung acasa si sa citesc. Ma bucur sa citesc ca ati avut o zi buna. De acum tot asa o sa fie. Si cand o sa vina acasa puiul tau si mai bine o sa fie.
Felicitari pentru scolarul tau. Hei hei, vezi tu ce baieti puternici ai?
O sa fii o rasfatata cand or creste baietii tai.
Numai de bine sa auzim.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana_flo spune:



cand am citit prin ce treci tu si Timon m-am cutremurat. Sa dea bunul Dumnezeu sa fie bine, sa va aduca Domnul sanatate si liniste in suflet. Sa ne dati vesti bune cat de curand.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helen75 spune:

Draga mama,
E dureros prin ce treceti, noi suntem alaturi de voi prin rugaciune.
Doar sufletul unei mame stie cat poate duce.

Asteptam noi mesaje.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Mami de Timon ce mult ma bucur sa aflu ca sunt progrese si ca baietelul rade si chiar vorbeste! Inseamna enorm... Eu ii inteleg purtarea-zici ca musca: pentru el e un mediu nu foarte prietenos, cred ca in sufletelul lui se simte "incoltit"-ace, durere, nu e acasa... Hai ca va fi bine: TREBUIE!

Alina-Mirela mami deMaria(14.09.2010),Matei (15.05.2009) si David (27.06.2007)

POZE

Cum a aparut Printul!
Un ingeras in viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Alina uite aici pe pag 2 erau scrise numele familiutei greu incercate

.... numele noastre sunt: Timon Cristian, Ralph Gabriel, Robert Michel, Ionela Georgica. Suntem toti ortodoxi.
Multumesc din suflet....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns myky791 spune:

mamalui ralph cuvintele sunt de prisos. multa putere iti doresc ca trebuie sa fie bine. sunt cu gandul alaturi de voi si ma rog Bunului Dumnezeu sa treceti cu bine peste tot ce sa intamplat si sa auzim numai vesti bune!

_
SOACRA CU DOUA NURORI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura78nico spune:

Mama lui Ralph va doresc multa putere si o sa ma rog pt voi.

Laura, mamica implinita de Mihai Dragos 14.10.2009 si Ramona Cristiana 20.03.2007
povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

am tare mult cand am citit de suferinta voastra..si mai ales a puiului mic. Iti inteleg disperarea atat de bine , dar ma la Bunul Dumnezeu sa se gaseasca un tratament bun pentru micutul Timon...sa uitati cat mai curand de acest episod.

Chuny nu am apucat sa citesc mesajul needitat, tot ce stiu este ca si tu suferi enorm de mult pentru puiul tau. Iti doresc multa putere in aceasta lupta..si sa dea Dumnezeu sa se gaseasca tratamente pentru toti copilasii bolnaviori.

Va inteleg perfect suferinta si zbuciumul si frica...
Sunteti niste mamici extraordinare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

am intrat de mai multe ori azi aici sa vad daca ai scris ... sper din suflet sa fie bine, te imbratisez.

vias, multumesc!

Mergi la inceput