Suflet sfasiat.

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

Sunteti tot bine,da?



Cris ,mami de pui nazdavan,Sebi ,www.eticker.co.za/tickers/7raxakae7qnsuro8.png" target="_blank">14.05.2010


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamaluiRalph spune:

Nu am mai intrat de foarte mult timp.

Astazi a trecut un an decand viata noastra sa schimbat atat de mult.
In ultimul timp am retrait fiecare moment si stresul ( din cauza fici) a fost la el acasa :-(((
Dar astazi am castigat un an, am facut progrese pe care cei mai multi nu ne lasau sa speram, avem un ingeras, un luptator, care ne arata in fiecare moment cand este langa noi ce comoara este, ne arata cat de mult ne iubeste...
Timon se indrapta cu pasi destul de repede spre mentalitatea unor copilasi de varsta lui, mergee la gradinita.
Eu am inceput din nou sa muncesc si incet ne ,,reintregam" toti patru.

Pentru noi Bunul Dumnezeu a facut Minuni, ne-a daruit un luptator.
Timon vorbeste acum destul de mult si bineinteles ca Ralph a ramas eroul lui.

Timon este nascut pe 16.februarie, dar astazi i-am urat ,,La Multi Ani!" pentru ca simt ca acum un an s-a nascut din nou.

Astazi inca o veste buna pt noi, a avut control la ochisori pt ca in urma cu aproximativ un an au spus ca are probleme +2,5 / +4 si astazi nu i-au mai gasit nici o problema

Timon ramane sub control, pentru afectiuni metabolice si pt neurologie dar amandoi au spus ca sunt incantati de starea de evolutie a lui Timon.
Cu credinta in Bunul Dumnezeu si atati de multi oameni care s-au rugat pt Timon si pt noi si foarte multa dragoste de la noi Timon merge pana acum intr-o directie buna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pitzinuca spune:

nu am citit decat primul si ultiul mesaj. Dumnezeu sa va ocroteasca in continuare. ma bucur mult pentru voi. Un An Nou plin de bucurii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bAly spune:

Ce vesti bune!!!

Tineti-o tot asa...cu Dumnezeu inainte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

D-zeu sa va ocroteasca! Sfantul Stelian, ocrotitorul copiilor, sa iti ocroteasca acest luptator de milioane. Ii doresc tot binele din lume, sa creasca frumos si armonios si deloc "diferit". Sa te ajute si pe tine D-zeu sa fii tare ptr tine, ptr copii, ptr sot. Mii de rugaciuni ptr familia ta!




Alessio Michele (4 ani si 7 luni) , Mattia Gabriel (3 ani si 2 luni ) plus un ghiocel de primavara Marco Andrei (1 an si 11 luni) ! .

Pozici cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura78nico spune:

Buna si La multi ani!
Ma bucur ca ne-ai scris si mai ales de vestile bune. Chiar ma intrebam ce mai faceti.Multa sanatate si numai ganduri bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamaluiRalph spune:

Multumim mult, de asemenea un an nou, cu multa sanatate si impliniri sufletesti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_b spune:

nu stiu ce as putea sa spun. am plans la primul mesaj de tristete dar si de bucurie la ultimul. va doresc sa mergeti in diresctia cea buna intotdeauna si va felicit pentru ce fel de parinti sunteti pentru copiii vostri. poate ca inceputul a fost nasol pt ca eu cunosc copil cu epilepsie care este sub tratament si la care boala nu se mai manifesta, e un copil perfect normal. asa e si copilul vostru, sunt sigura.
sa aveti un an nou fericit si plin de bucurii alaturi de comorile voastre!

Mergi la inceput