Pufi de 2010 (56) - LMA Anastasia!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Rux noi usntem bine, imi pare rau ca aveti temperatura, poate scapati repede. Bine, eu sper ca ati scapat deja.
Si sa stii ca eu sunt de parere ca fiecare copil e foarte special.

_
Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nyny spune:

Arwen bine ai revenit. Ce mai faceti?

Iulenca la fel WB si succes cu gradi!

Dece bravo pentru petrecerea reusita!

Ruxita si eu zic ca e cam devreme sa se manifeste un virus luat de la spatiul de joaca. Poate totusi nu e ceva nasol. Sanatate oricum!

Alexutza woooow pozele sunt... de vis. Ma bucur ca va prieste concediul.

Mire uram si noi "La multi ani" nepotelului. Sa creasca mare, sa fie sanatos si sa o pazeasca pe Marutza de "indivizii" care o curteaza. Se vede treaba ca o sa cam aiba de furca cu ei.

Simply am uitat aseara ... noua ne mai plac si jocurile de genul www.dtoys.ro/categorie-83.html" target="_blank"> asta (sunt dintr-un fel de carton magnetic). Il avem pe: " Sa imbracam papusa dupa anotimpuri" ( primit cadou) si vreau sa le mai iau : "Sa construim scene cu animale" si "Forme geometrice".



Mamica fericita de Mara si de David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

La multi ani Alexander!

Sa cresti mare, sanatos si sa ai parte de multe bucurii!



_
Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplicity spune:

La multi ani Alexander, scumpul meu ginerica

Sa fii mereu sanatos si sa ai o viata linistita




La multi ani Tomaca!

Sa ai parte de tot ce iti doresti tu


Simply,mami de Ariana

"Un copil iubit de parintii sai si care se simte pe teren stabil zambeste, rade , e fericit . "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Simply, Nyny multumim pt urarile la adresa verisorului!
Noi doar ce ne-am adunat de pe drumuri, am petrecut ceva astazi.

Nyny multumim de ideile de activitati/jocuri, BF multumim de cartea de pe mail, trebuie neaparat sa arunc un ochi.



_
Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:



La multi ani fericiti Tomaca,
alaturi de baietii tai!


_
Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns decenuela spune:

neatza dragelor....o cafelutza fierbinte????

jiji s-a culcat la 12...si s-a foit de m-a capiat...la 3...l-=am abandonat si am venit sa dorm cu ta-su...sa ma odihnesc si eu putin...si el...( se pare ca doarme mai bine singur).

azi tre sa reiau bucatareala...saracul a mancat numai porcarii de 2 zile....si ma cam lasa inspiratia...

LA MULTI ANI, TOMACA! SA FII SANATOASA SI FERICITA ...

ALEXANDER...LA MULTI ANI, PUIULE...SA CRESTI MARE SI SA-TI BUCURI PARINTII CARE TE IUBESC MULT

Mihaela, de LUCA ... minunea de la miezul noptii...

Povestea unui...petrecaret



JUCARII PENTRU PITICI...


N-am stiut ca poate exista pe pamant o dragoste atat de mare!...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ruxita spune:

Neatza si la noi!

Tomaca, sa ne traiesti o mie de ani! nu stiu de ce dar te asociez in mintea mea cu "Mama ranitilor" (fara alte conotatii), tine-o tot asa! Te apreciez mult pentru ceea ce faci! Sa fii fericita alaturi de barbatii tai (aka sotz si fiu fara alte conotatii)!

--------------------------------------------------------------------------------------------
Kay, un pui iubit! (21.01.2010)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ruxita spune:

mire ma bucur ca sunteti bine! Kay a facut febra ieri la 6 seara la 11 seara si la 5 dimineata... m-a cam speriat asta noapte ca avea frisoane din 3 in 3 minute, l-am luat in brate si la frison il strangeam mai tare, si nu-mi dadea voie sa-l las jos si ma alarmasem ca parea ca n-are febra si atunci ma intrebam de ce face frisoane, dar eu ii verificam doar fruntea si obrajii si cand i-am verificat si partea de cap scufundata in perna ardea... (in casa e mai racoare)

am vreo 4 ipoteze de unde am luat raceala, dar se profileaza una singura ca sigura... sotzul mi-a cerut ieri uleiul de cimbru (dupa ce ultima data cand i l-am dat a zis ca vreau sa-l omor) si azi s-a invoit de la servici ca sa nu-l pizduie careva pe-acolo ca raspandeste microbi in eter...

deci am doi raniti pe cap... eu sa fiu sanatoasa! si ei evident.

--------------------------------------------------------------------------------------------
Kay, un pui iubit! (21.01.2010)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

Buna dimineata fetelor,


Intru pe fuga sa fac cinste cu ce vreti voi (alegeti-va ca stiu ca dupa atatea ospatari nimanui nu-i mai pasa de bucatele mele - tragedia vietii mele de copil ca nu mai avea nimeni chef de nimic, pregatiri de ziua mea si nici nu puteam sa dau bomboane la scoala).

Mire, Simply, Dece, Ruxi - multumesc frumos de urari (stiu ca sunt pentru ziua mea; pe vremuri stateam in dubiu daca mi se spune la multi ani pentru an nou sau ca sunt sarbatorita, unii mai greseau; s-a rezolvat cu invazia sms-urilor de an nou). Sa ramaneti frumoase mereu.


Mergi la inceput