Delfinasi jucausi de iulie-august 2010 (38)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ramonavlas spune:

LA MULTI ANI mamici dragi, sa aveti parte in noul an de tot ce va doriti, in primul rand de sanatate!!!

Noi am petrecut f bine azi noapte, Raisa a dormit toata noaptea, neintoarsa, sa speram ca asa va fi tot anul.
Acum iar face nani, imediat se trezeste, papa si apoi mergem afara.

Mami fericita de Raisa - 01.08.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Multumesc fetelor dragutelor de urari si complimente!

La multi ani mami de Rubia!

Bambo, vezi daca nu bei de obicei? eu ma mai antrenez cu cate o bere sau un martini seara

Michelle, te ador cat esti de relaxata cu Bianca, cum stii sa te bucuri de orice nazbatie de-a ei fara sa faci o tragedie din asta!!!



Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mycya spune:

LA MULTI ANI MAMI DE RUBIA SI SOT DE CRISPRO !!!!

Ramona ce ma bucur ca v-ati distrat, si sa dea DD sa doarma Raisa si toti delfinasii cat mai bine in noul an! sa avem mamici cat mai odihnite si dornice sa mai faca 2 bebei pe langa cei care ii avem deja

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coteasca spune:

sot de crispro sa-ti traiasca si sa fie sanatos!
am vazut pozele cu vladut cum incerca el sa pape din cozonac, un dulce ce mai...
am petrecut si noi frumos aseara, bine ca am stat suparati pana la 12 noaptea, nu ne-am pupacit si apoi sotul s-a asezat in genunchi si si-a cerut scuze pt gafa facuta, in fine i-am dat un pupoi mic si cam atat!
tudorel a dormit neintors, nu s-a trezit deloc de la bombe, am incercat sa-l tinem si pe el treaz macar pana la 00 dar nu am reusit!
noi am avut musafiri, cumnatul cu nevasta la pachet, au stat pana la 3, am povestit, am mancat, am baut vre-o trei beri(doar eu), si apoi am bagat somn de voie langa tudorel.
acum sotul doarme cu el, astept sa se trez sa mergem in deplasare!
va pup!

Corina, fericita mamica de TUDOR ANDREI
Poze Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coteasca spune:

Citat:
citat din mesajul lui crispro
Bambo, vezi daca nu bei de obicei? eu ma mai antrenez cu cate o bere sau un martini seara

Cristina , mami fericita de bebe Vlad (17.07.2010)

Poze

Sa-l ajutam pe Alex


ce-mi place de tine, parca ma vad pe mine

Corina, fericita mamica de TUDOR ANDREI
Poze Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonavlas spune:

Iooooi, abia astept sa plece socrii sa nu mai vad mancare si rontaieli pe masa. Si nici miros de mancare sa nu mai simt.
No, dar am inceput un nou an, sa fim mai buni, da?

Mami fericita de Raisa - 01.08.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

LA MULTI ANI!

ooff..babeta de mine..dupa 12 am adormit :(:(
Stefan ieri s-a trezit f devreme-pe la 6..la amiaza a dormit f putin(cam 1 ora)..asa ca n-am reusit sa stam la rest. decat pana la 23. acasa mi-a tras o tura de plansete fara motiv de vreo 10 min. apoi am reusit sa il culc.
Mihai a ramas acasa. pe stefan l-am luat ca asa am vrut noi,puteam sa il lasam si acasa, sa doarma dar ii promisesem cu o zi inainte si noi ne tinem de promisiuni, ce sa facem :)

no..speram ca la anul plecam cu tribul pe la ceva cabana si sa reusim si noi sa petrecem mai mult, caci in ultimii 4 ani..slabut tare de Rev.

Paula, mamica de baieti Mihai (16 iul. 2010) si Stefan (30 oct. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodyka spune:

La multi ani, delfinariu si An Nou Fericit sa aveti!

La multi ani Vasi de crispro

La multi ani mami de rubia

noi am petrecut... nici nu stiu cum am petrecut! ca inca nu am avut timp sa rememorez . ideea e ca am lucrat pana la 14, un ceas am mers in povesti la coafeza fara sa am intentia de a ma coafa (doar sa le dea o forma sprancenelor mele, forma care pana la urma nu m-a incantat...), si apoi am stat in bucatarie 4 ore , am facut o praji la care mi s-a topit crema in cuptor (noroc ca mi s-a parut amuzant, chiar daca am avut de frecat la cuptor, si m-am pus la prajiturit alta! nu stiu ce s-a intamplat cu ea, ca doar am mai facut-o...), mi-am cautat repede o rochita (e prima data in 24 de ani cand nu stiu din timp cu ce ma imbrac, ocazie cu care am avut surpriza -placuta- ca m-a incaput una pe care o cumparasem de vreun an si nu am inaugurat-o ) si am plecat la party! asa ca am revenit acasa la 8.30 si am dormit pana la 12.30 cand m-a trezit pitica pupandu-ma si tragandu-ma de par . eu am dormit toata ziua, adica pe reprize, pana la 17.30, asa de bine a fost!! nu e de mirare, ca si vineri noaptea am dormit doar 4 ore, am stat treaza cu Isa care a tot marait si a plans...

noaptea a fost superba, noi -ca in fiecare an- sarbatorim si ora Ro si ora Sp , Isa a dansat aproape non-stop pana pe la 2 , cum vedea pe cineva ca joaca sarea si ea repede intre ei . inca is tare obosita, Isa doarme acum, asa ca nu stiu daca mai iesim azi (vroiam sa mergem la un parculet de distractii si la nasi...). nici peste pozele de pe card nu m-am uitat ca, daca nu le-am facut eu, habar n-am daca a iesit vreuna mai de... Doamne-ajuta . asa ca deocamdata ma delectez cu pozele voastre

PS: anul trecut si Isa a adormit pe la 23.30 DAR am luat-o din patut in plapumiora si am iesit afara sa vada artificiile, apoi a dormit cuminte pana dimineata de ne-am putut si noi chefui




Isa = parfum de fericire - decembrie 2011 (19 iunie 2010)
Maria, printesita mamei (26 iunie 2001)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby78 spune:


La multi ani Vasi, sot de Crispro!

La multi ani mami de Rubia!

La multi ani tuturor ce-si sarbatoresc numele astazi!


Iuliana mami fericita de minune Tudor
6+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

La Multi Ani!!!
Noi am petrecut la restaurant. Eu m-am simtit f bine, chiar mi-a placut, desi nu ma asteptam, ca nu sunt fan al revelioanelor la restaurant.
Raul e la bunici, maine mergem dupa el.


Paula, mamica Raul Ionut, nascut la 24.07.2010
Am implinit un anisor!!!

poze iarna 2011-2012

Mergi la inceput