La Multi Ani Fluturasi !!! (103)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pisucmic spune:

Dragele mele
va doresc un An Nou minunat, plin de impliniri, de sanatate si bucurie, cel putin la fel de bun ca anul care se incheie si care pentru toate a fost miraculos! Sa ne fie puii sanatosi, veseli si norocosi!
Am avut in ultima vreme programu teribil de incarcat. De Craciun mese dupa mese, Petru a fost activ, mereu in capul mesei, foarte simpatic. Apoi am mai fost si noi la 2 petreceri cu prietenii, cumparaturi, iar azi am gatit plina de elan somon in foietaj si bineinteles antreuri (mama a venit cu desertul). Maine fac friptura de porc cu sos de afine, prosciuto si caju, am mancat la cineva si mi s-a parut delicios!
Asa ca pofta buna si distractcie faina la toate
Va imbratisez


Pisuc Mic

Ce minune de la Dumnezeu! Mami de dragalas Petru Constantin (02.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyadyazuza spune:

[red/]LA MULTI ANI!!! DRAGI MAMICI SI FLUTURASI LA MULTI ANI FAMILIILOR VOASTRE, MULTA SANATATE SI UN AN NOU MAI BUN SAU MACAR LA FEL DE BUN CA ASTA CARE A TRECUT[red][red/]



noua azi ne-a spart al doilea si nu e jos ci e cel din stanga sus. deci la noi nu s-a respectat ordinea.nu puteam intra in anul nou fara un dintisor nou.


multi pentru toata lumea si distractie placuta

[red]mamica fericita cu de zambaret Cristian Andrei21.03.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns millie spune:

LA MULTI ANI mamici si fluturasi !!!!

Un An Nou fericit ,plin de lumina,sanatate si iubire ,alaturi de cei dragi!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madu81 spune:

La multi ani fluturasilor si mamicilor de fluturasi!!! Sa dea Dumnezeu sa avem cu totii parte de sanatate si tot ce e mai bun pentru noi in noul an!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyadyazuza spune:

LA MUUUULIIIIIIIII ANIIIIIIIIIII!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:





La Multi Ani!!!



...eu sunt pe telefoane da nu prind nici o legatura, nici pe fix, nici pe mobil si incerc si eu de pe ambele.... criza mare, mda...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:




Happy New Year!!!


Welcome 2012!!!


...acum ca a batut gongul si la Londra , pot sa ma duc la culcare, abia astept ...nu m-am mai culcat la ora asta de mult tareeeeeee


...ma uit la artificiile de le arata la BBC de la London Eye si Big Ben... wowoowwwwwww as fi vrut sa vad pe viu asa ceva dar sunt cam la 7 km distanta si cu bebe nu merge combinatia


Noapte buna mamici si pitici!


WOW superbeeeeeeeee artificiileeeeeeeee!!!!!!!!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IONY_82 spune:

"LA MULTI ANI!"
"LA MULTI ANI!"
"LA MULTI ANI!"



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

LA MULTI ANI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
UN 2012 plin de fericire ,sanatate si bafta in tot ceea ce v-om face!!!!!!!!
mi-a placut si tare m-a emotionat uratrea lui Yasmi...Yasmi asa simt si eu si am acelesi ganduri....

zile frumoase alaturi de cei dragi va doresc!!!
cu calculiciul asta al meu nu stiu cand mai intru

ps Lalely am facut amandina.....buna ....da dulceeee rau
ce nu mi-a reusit glazura si pe blog si eu tot de la dr. oteker am pus si asta i-a luat putin din gustul amandinei din copilarie ...glazura adevarata e cea din zahar...dar citisem o reteta tot cu mult zahar si am zis pas....poate altadata sa o mai fac sa reduc putin zaharul din compozitii si sa fac acea glazura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Sorcova vesela.... sa traiti sa infloriti!!!... mai mult nu mai stiu, am uitat

Buna dimineataaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!

Hai trezirea, ca nu se doarme tarziu in prima zi din an eu m-am trezit la 7.45 si nu stiam cat e ceasul si cum de nu am mai auzit-o plangamd deloc toata noaptea pe donsoara piscotel si incercam sa mai atipesc putin cand o aud pe missy hmm uhhh , se ridicase in picioare in patut si m-am dus la ea sa ii dau sa suga I-am spus La multi Ani si am pupat-o din cap pana in picioare si apoi i-am dat sa pape Acum ne bem cafeluta si piscotel exploreaza, de cateva zile e innebunita dupa exploratul peste tot in casa, si e asa de comica, cand tot o vad dupa colt pe undeva pe dupa o usa cum iese si merge in 4 ...hihihihih trebuie sa o filmez sa imi ramana amintire ca e asa comica, mai scoate si niste sunete tare comice, ca si cum ar spune "uite mami , vezi ce pot si ce fac? "

Sper ca ati petrecut frumos, noi pe la 12.45 ne-am culcat si ma gandeam ca o sa ma trezesc chiauna , plus aveam emotii ca poate se trezeste si Sophia de durere de dinti, dar nu... a dormit neintoarsa, nici macar odata nu a plans, de o sapt si jumate nu mai dormise toata noaptea fara nici un marait, sper ca de acum isi revine la somnul ei lung si linistit de 10-11 ore legate

Va pup si va urez o zi buna ma duc sa imi beau cafeluta


Mergi la inceput