Ghiocei de Martie-Aprilie 2009***379***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Pisik06 spune:

1. Inapreda - o cutie ornamentala foarte frumoasa in care am sa tin CD-urile lui Ian
2. Anaan
3. Novus
4. Denisamada - super-manushi si set de bijoux-uri (care pot fi admirate in pozele de la Moeciu, respectiv de la impodobirea festiva de pom)
5. Anca
6. Bianca
7. Ilinca
8. Olga
9. Pisik - carte, set cercei inimioara, pernita pt cada + turban pt dupa baie
10.Dodo-un parfum "Tendre Poison" Dior+pt huni
11.Gianina
12.Simonapro
13.Monnvas - colanti colorati
14.Anamariame
15.Alexandra -ornamente brad hand made, un ingeras hand made, cioco, cd, vaza
16.Dyanna- set bijuterii Murano
17.Pisigri
18.Bebe_shtrumf

Mami de minune mica


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:



1. Inapreda - o cutie ornamentala foarte frumoasa in care am sa tin CD-urile lui Ian
2. Anaan - set frumos de produse pentru baie si saculet cu ravase
3. Novus
4. Denisamada - super-manushi si set de bijoux-uri (care pot fi admirate in pozele de la Moeciu, respectiv de la impodobirea festiva de pom)
5. Anca
6. Bianca
7. Ilinca
8. Olga
9. Pisik - carte, set cercei inimioara, pernita pt cada + turban pt dupa baie
10.Dodo-un parfum "Tendre Poison" Dior+pt huni
11.Gianina
12.Simonapro
13.Monnvas - colanti colorati
14.Anamariame
15.Alexandra -ornamente brad hand made, un ingeras hand made, cioco, cd, vaza
16.Dyanna- set bijuterii Murano
17.Pisigri
18.Bebe_shtrumf

Mami de minune mica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Neata !!!

Poftiti la o cafea !

Abia astept sa scriu si eu pe lista ce am primit dar sincer cred ca s-a intamplat ceva de nu mai ajunge coletul asa ca mosule trimite-mi numarul ala de prezentare ca de maine eu sunt libera si plecam in vacanta asa ca ti se va intoarce coletul

Am vizionat aseara pozele de la Olga, exact cum ma asteptam, atmosfera adevarata de sarbatori, lume vesela si cadourim ulte !!

Alexandra, v-am admirat si pe voi , Amalia e o scumpa si o ''pupabila'' !! se vede ca ati petrecut tare frumos si voi !

Diseara pun si eu pozele ca abia aseara le-am descarcat dar nu am avut vreme sa le pun pt ca am fost cu Ada in vizita la un prieten de-al ei si ca urmare a vizitei ne luam peste , in acvariu desigur !!

Mai beau o gura de cafea si revin

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Am venit la cafea.
Astazi ma duc sa il iau pe Vladimir de la mama ca mi-e dor de el. Se pare ca lumea nua re chef de munca si eu am lenevit suficient.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Hola,

Vreau si eu cafea, pliiiiz

De cind dorm cu Ian in patutul lui, nu ma odihnesc deloc Azi o sa-i comand bara de protectie; am gasit la Inglesina una foarte frumoasa, rosie Fetele care aveti, va rog spuneti-mi se lasa pina jos? Ca noua ne treuie acces la ascunzatoare?

Tot azi -mintenash sper!- merg sa-mi schimb tichetul-cadou cu o tinuta de REv; dar daca nu ma incape nimic, sint descoperita1 Rochia ce v-am aratat-o ieri e chiar asa urita de nu zice nimeni nimic?

Novus, tu ti-ai gasit?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui inapreda

Tot azi -mintenash sper!- merg sa-mi schimb tichetul-cadou cu o tinuta de REv; dar daca nu ma incape nimic, sint descoperita1 Rochia ce v-am aratat-o ieri e chiar asa urita de nu zice nimeni nimic?

Novus, tu ti-ai gasit?



Eu ti-am zis ca-mi place doar ca nu stiu cum e materialul ca din poze nu iti dai seama prea bine, sa nu fie prea subtire si sa nu cada bine

Nu mi-am gasit nimic (cred ca nici nu stiu ce as vrea ) asa ca aseara mi-am inventariat dulapul si mi-am compus o tinuta de rezerva, chiar doua si o sa vad daca nu-mi gasesc ceva la Budapesta


www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Ina, io nu imi dau cu parerea la rochia aia. Mie nu imi plac hainele cu animal print. Deloc! Fie el sarpe sau leopard. Poate fetele care sunt fan animal sa isi dea cu parerea.

In plus mi se pare scumpa. E adevarat ca eu sun chilipir. Adica Mini Prix is my favourite.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Citat:
citat din mesajul lui inapreda

Tot azi -mintenash sper!- merg sa-mi schimb tichetul-cadou cu o tinuta de REv; dar daca nu ma incape nimic, sint descoperita1 Rochia ce v-am aratat-o ieri e chiar asa urita de nu zice nimeni nimic?

Novus, tu ti-ai gasit?



Eu ti-am zis ca-mi place doar ca nu stiu cum e materialul ca din poze nu iti dai seama prea bine, sa nu fie prea subtire si sa nu cada bine

Nu mi-am gasit nimic (cred ca nici nu stiu ce as vrea ) asa ca aseara mi-am inventariat dulapul si mi-am compus o tinuta de rezerva, chiar doua si o sa vad daca nu-mi gasesc ceva la Budapesta


www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Da', pina la urma, unde se petrece evenimentul? In apartament? Sau in restaurant/club/bar?

Mda, am vazut si eu materialul' plus ca ti-am zis ca ma enerveaza ca e poliester.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503

Ina, io nu imi dau cu parerea la rochia aia. Mie nu imi plac hainele cu animal print. Deloc! Fie el sarpe sau leopard. Poate fetele care sunt fan animal sa isi dea cu parerea.

In plus mi se pare scumpa. E adevarat ca eu sun chilipir. Adica Mini Prix is my favourite.


Mie nu mi se pare neaparat scumpa dar nu prea vreau rochie de Rev; as prefera blugi si...ceva
La animalprint imi place ca n-ai nevoie de accesorii si nu mai tre' sa dau banii si pe alea ; asta, lasind la o parte faptul ca, in Bistrita, numai tinikele de kkao si aur gasesti
De pe miniprix n-am comandat niciodata nimic, desi am vazut lucruri care sa ma tenteze.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui inapreda

Citat:
citat din mesajul lui novus

Citat:
citat din mesajul lui inapreda

Tot azi -mintenash sper!- merg sa-mi schimb tichetul-cadou cu o tinuta de REv; dar daca nu ma incape nimic, sint descoperita1 Rochia ce v-am aratat-o ieri e chiar asa urita de nu zice nimeni nimic?

Novus, tu ti-ai gasit?



Eu ti-am zis ca-mi place doar ca nu stiu cum e materialul ca din poze nu iti dai seama prea bine, sa nu fie prea subtire si sa nu cada bine

Nu mi-am gasit nimic (cred ca nici nu stiu ce as vrea ) asa ca aseara mi-am inventariat dulapul si mi-am compus o tinuta de rezerva, chiar doua si o sa vad daca nu-mi gasesc ceva la Budapesta


www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Da', pina la urma, unde se petrece evenimentul? In apartament? Sau in restaurant/club/bar?



In apartament

De aceea probabil ca voi opta pt pantaloni, ca sa nu zic chiar blugi

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput