Azoospermie

Azoospermie | Autor: Enza

Link direct la acest mesaj

Buna seara, dragii mei! Dupa cum se vede, nu a mai scris nimeni pe acest topic de o buna bucata de timp. Doresc sa va transmit cele mai frumoase urari cu ocazia sarbatorilor de iarna. Sa aveti parte de multa sanatate, mari succese in noul an, pace in suflete si minti luminate!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Enza spune:

A aflat cineva despre testiculele, respectiv sperma artificiala? Eu am citit in urma cu cativa ani despre astfel de cercetari, dar erau inca in faza de inceput, in Japonia. Mai nou se inmultesc stirile pe aceasta tema (exista programe de cercetare in diferite tari) si se pare ca americanii sunt cei mai aproape de un rezultat final.
O dupa amiaza placuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANITA75 spune:

buna Enza si tuturor azoogirls,cine mai are informatii despre dr. Voinea? a mai fost sotii vostrii la el? astept raspunsuri ,am nevoie sa le citesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANITA75 spune:

nu mai bantuie nimeni la acest subiect?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amzulica spune:

Of, of, a ramas de izbeliste subiectul asta - ce animatie era acum 3 ani aici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANITA75 spune:

buna ,asa este amzulica ,nu mai suntem multe aici cred ca au ramas fetele insarcinate ,dar macar sa intre sa ne zica ce mai fac,ce iti face Luca? asteptam animatie aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amzulica spune:

Luca se face mare si smecher, merge la cresa, din toamna deja la gradi. Mare gagicar altfel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANITA75 spune:

waw,cea mai trecut timpul mai amzule.....acu ne scrii ca esti soacra mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Enza spune:

Salut fetelor! Dupa ce am facut o vreme monolog , nu am mai intrat pe acest subiect. In ultima vreme am fost si foarte ocupata, asa ca doar acum am vazut postarile voastre.

In ceea ce ne priveste nu s-a schimbat nimic. Banuiesc ca si altii se afla in aceeasi situatie. Cum s-a cam spus ce era de spus, iar noutati in domeniu pe moment nu exista, isi traieste fiecare viata mai departe, asa cum poate.

In ultimul an am aflat de inca doua cazuri de sarcina la femei carora li se spusese ca nu pot avea copii. Una va naste astazi prin cezariana, cealalta a ramas de curand insarcinata, la varsta de 38 de ani.
Speranta nu ne-o pierdem, dar sincera sa fiu nu am auzit de cazuri de barbati infertili 100% ale caror sotii sa ramana gravide peste noapte .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANITA75 spune:

Buna enza,si voua fetelor care mai intrati aici ,speranta nici eu nu mi-o pierd niciodata,barem cu asta sa ne consolam ,si eu fac 38 de ani la anu nici nu stiu cand au trecut acesti ani,enza daca ai nr de tel al dr voinea sau altcineva de pe aici,te rog sa-mi dai un pm sau scrie-l aici,trebuie neaparat sa ajungem la voinea,cine mai stie de el,o fi in concediu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goss76 spune:

Buna fetelor,
in septembrie copii mei fac 3 ani. Si eu sunt azoogirl asa va se poate ...

Va pup pe toate si cred ca toate dorintele noastre se indeplinesc la un moment dat ....

Heleny



Mergi la inceput