Fluturasi de Martie Aprilie 2011(101)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Morning!

Nu m-au furat hotii, nu inca, si cred ca nu mai au nici o sansa, daca nu au facut-o pana acum, de acum inainte no way , ca am pus ieri alarma!!! A venit ieri nenea inginerul de la firma cu care avem contractul si a resetat toti senzorii si ieri cand am iesit din casa am pus alarma pe toata casa si azi noapte pe jumate, adica numa pe parter si uraaaaaaaa!!!!

Ieri a trebuit Nick sa isi ia liber sa astepte pe inginerul asta de la firma si a fost deci toata ziua acasa cu noi , dupa ce au facut alarma am fost numa pe afara la cumparaturi si plimbari, a trebuit sa mai iau niste felicitari, le-am pus la posta, apoi am fost la supermarket, am mai cumparat niste chestii de ne trebuie sa le iau cu noi cand plecam la soacra vineri, apoi am fost la magazinul moldovenesc si am mai luat niste vin, Grasa de Cotnari tot sa luam la socri ca lor le place tare vinutul romanesc si asa a trecut ziua... am ajuns aseara acasa franta si a mai trebuit sa fac si mancare si piscoata a fost mofturoasa ieri cu somnul si papa , deci treceti motivat la catalog absenta da ?

Acum la 8 jumate tre` sa sun sa vad daca imi gasesc o programare sa ma vada un dr la cabinet dr de fam sa vedem de ce inca mi se zbate ochiul si e mai rau, din ce in ce mai rau... parca si dreptul a inceput sa se zbata nu numai stangul offf.. sper sa nu fie nimic grav si sa treaca, dar am spus sa ma duc ca ieri pur si simplu mi s-a zbatut rau de tot , m-am si pseriat, simteam cum sunt venele de sange sau nervi ce or fi in jurul ochiului cum se misca

Ia sa imi beau ceva cafeluta si revin sa mai scriu daca mai am timp si nu tre` s-o tulesc la dr, afara ploua, deci tocmai perfecta vremea sa ies din casa cu copilu dupa mine V-am citit sa stiti si nu am scapat nimic, de pe teelfon cat alaptez una bucata mofturoasa , dar mai greu cu scrisu

Va pup si sper sa revin, numa sa apuc sa beau o gura de cafea ca in 10 min tre ` sa stau pe telefon sa pot sa imi fac o programare sa ma vada neaparat un dr azi ca eu nu mai stau asa cu ochiul asta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

alina burticuta cum te simti?????

catank....unde esti???

simo,happy,cris,irinuca,alexina,lalely,somleac,ally,dinora




mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Neata!
Cine are nevoie de inca doi pacienti?Fetelor, nu am racit ...nu mai stiu de cind...in timpul sarcinii am avut o rinita deci ....Hai vara!Hai!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ioana este comsi-comsa, ..dar eu numai cu masca pe figura stau.Racita, nasul curge, gatul doare, carnea pe mine doare....offffffff
Dar vor trece ele

roxy, am o burta, offffffff ce bine mancasi, daca tot ai oferit din beljug toate celeLA MULTE LUNITE, ANI ANASTASIA!
mikim-ai inebunit cu pozele...super Vlad, micuta si mai si...dar tu, TU- mai mult de 18 ani nu-ti dau!Mi-a placut maxim ce am vazut....

madutzasuper si la serbarea lui Cristi...la inceput ma uitam printre copii, poate, poate o zaream pe Ioana meaCe emotii aveam....Super oricum!viss copii de viss, ti s-a mai spus.

Am incercat sa vad globul irinucai dar nu am reusit...

Ahhhhhh trebe sa fug........mesterii unt aici instaleaza una alta..va spuneam eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

haha ce am intrat toate pacat ca nu pot sta, scrie

bbyasmi

miki, baiatul iti seaana leit, si micuta e tati intreaga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

scriu haotic, cu greseli, mai bine pauza...dar important este sa stiti ca EXIST

strumphydeci daca vin la furat ma prinzi da???
Va pup, ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Buna ziua si de la noi!

Nu vrea am timp de scris dar am intrat sa va salut si sa va puuuuuup pe absolut toate !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Micki, ce de mosi craciunei...Foarte frumosi toti! Mi-au placut tare mult si pozele cu Vlad cand vorbea la telefon,dragul de el abea cuprindea telefonul in manuta. Sunteti o familie foarte frumoasa ...!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

nici eu nu pot sta
raportez iar o noapte nedormita
din cauza de petra
cred ca de dinti e vorba
da sa vezi ce doarme acu
si eu o mai las putin si o voii trezi
ca altfel la noapte iar imi va face figura
de la 3 la 5 a stat petra treaza
de la 5 la 6 am dormit putin
si de la 6 la 7 a stat antonia treaza
si de la 7 s-a trezit de tyot petra
deci am dormit 3 oreeeeeeeeeeeee




DA-TI-MI O RETETA DE BLAT DE PIZZA SUBTIRE FACUT IN CASAAAAAAAAAAA
CA ANTONIA VREA NU MA PIZZA
SI DAU FALIMENT IN FELUL ASTA
Mai ales ca acu e bolnavioara
si ma rog de ea sa manance oriceeeeeeee


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Mamici, daca bb le curge nasucul si sunt fara temp ii scoateti afara? presupun ca da...dau nu?

In aceste conditii, baita va mai fi zilnica?

Multam anticipat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Citat:
citat din mesajul lui AllyLaur

Micki, ce de mosi craciunei...Foarte frumosi toti! Mi-au placut tare mult si pozele cu Vlad cand vorbea la telefon,dragul de el abea cuprindea telefonul in manuta. Sunteti o familie foarte frumoasa ...!




Eduard Andrei 02.04.2011




si naszdravanul de Edy.... legat de Vlad al lui miki, ...mie imi placea cum cara plasa cu dulciuri de la Mosu presupun

Mergi la inceput