Ajutoarele lui Mos Craciun in actiune -4

Raspunsuri - Pagina 65

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Citat:
citat din mesajul lui dicirstea

8


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA;www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2, A DOUA MINUNE, MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius! ; Sa o ajutam pe Georgi sa mearga ; Manu - papusa fara picioare



Am mai trimis vreo 8 Ioanei, pana m-am prins ca pot sa le trimit in grup.

_
Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anya spune:

Neata!
M-am dus acasa "la cratita", la spalat copii...Pe net nu ajung decat de la serviciu. Acasa daca nu esotul, navalesc copiii pe calculator asa ca mami ramane ultima in lista
A fost dragut. Multe pt cele doua mese, asa ca ne-am inghesuit. Apoi a venit Alinuk si hotarata cum o stiti a facut ordine si a arestat o masa tocmai eliberata in vecini. S-au uitat chelnerii cam lung la grupul de femei care dezbateau actiuni (cu notite in agenda) printre farfurii si pahare si tot cereau...papanasi . Stati linistite - n-am mancat-o pe Papanas .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Da poze?Poze unde sunt pozele....




Madalina si Eva-Maria
https://picasaweb.google.com/lhmadalina/Dezastrul?authkey=Gv1sRgCIKAmOzUz-zXAw#5640047175923810098

TE IUBESC MINUNEA MEA ...ESTI ALFA SI OMEGA PENTRU MINE,RATIUNEA MEA DE A TRAI.....TE IUBESC.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariastoica spune:

Neata. Mie mi-a placut foarte mult intalnirea, cu cat cunosc mai bine inimoashele cu atat ma felicit ca m-am implicat.
Simona, nu e de fitza clubul, ce crezi ca am facut aseara cand am ajuns...interogatoriu, e foarte simplu dupa cum zice sotul si se vede si pe site. Zau ca nu ma duceam cu etichetele pe afara...
Va pup si o zi super

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teutz spune:

Am fost 13 aseara, dar cu noroc. M-am simtit foarte bine, papanasii au fost deliciosi, iar pe voi, iniMoashelor, am impresia ca va cunosc de cand lumea. Nici cu sora-mea nu m-am vazut atat de des cat m-am vazut cu voi in ultima luna. Ma bucur ca am cunoscut niste fete cu un suflet atat de mare, ca am luat parte la actiunea asta si le astept cu nerabdare pe urmatoarele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Ce frumos imi pare asa de rau ca eu nu reusesc sa ajung niciodata, offffffff aseara am si plans de ciuda. Va felicit pentru tot ce ati facut, astept urmatoarele actiuni.

mami de Alex nazdravan www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii
Vine Mos Craciun
poze Alex http://www.flickr.com/photos/72360957@N03/6573967211/in/photostream

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Si io astept continuarea...



Madalina si Eva-Maria
https://picasaweb.google.com/lhmadalina/Dezastrul?authkey=Gv1sRgCIKAmOzUz-zXAw#5640047175923810098

TE IUBESC MINUNEA MEA ...ESTI ALFA SI OMEGA PENTRU MINE,RATIUNEA MEA DE A TRAI.....TE IUBESC.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Vreau si eu poze ?



Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Buna fetelor,
eu mi-am prins nasul in bonuri-bonulete si extrase, de azi-dimineata incerc sa le asez cum trebuie, fac adunari-scaderi si tot n-am ajuns la final .
Aseara ne-au scos cu fortza de-acolo, ca noi am fi stat mult mai mult. Exact la fel zic si eu, parca ne cunosteam de cand lumea si ne-am intalnit la un papanas si-o ciorba de fasole . Surpriza serii au fost (in ordinea sosirii) Mihaela007 ( si fata ei ) apoi Andreea_As, ocazie cu care ne-am cunoscut si live, ca de vorbit la telefon am facut-o de multe ori.
Dandusa, am uitat sa-ti dau pix .
Daria, aia de fitze e piscina, ma interesez de nume si-ti zic care.(pensiunea de vis, ceva de genul asta).

azi-noapte am dormit bine de tot, in miros de portocala si cuisoare , multumesc mult, Daria !

eu am facut multe poze dar cu aparatele foto ale fetelor, ca eu nu am avut la mine.

............................................................

Ajutoarele lui Mos Craciun
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:


Da, foarte placuta intalnirea si eu m am bucurat sa vad ,,inimoasele,,.

Mergi la inceput