Ajutoarele lui Mos Craciun in actiune -4

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aka spune:

neata dragelor pe la pranz. ca niciodata miruna s-a trezit la 10.30 dupa ce a adormit dupa 12 noaptea . se uita lumea la mine in metrou ca la urs , la 10 noaptea circulam cu copil asa mic.
astazi plecam in provincie si ne intoarcem maine dupa amiaza, apoi luni sunt a voastra, tati e acasa pana dupa sarbatori si poate sta cu mandrele.

a fost super .


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

Alinuk,
bag de seama ca ai baut mai mult ca mine,cheia de la depozit este la mine,ai uitat?minunatia asta de cheie...
n-am zis ca ajung eu luni?
DanaC,
daca n-ai cum sa faci cu coletele,imi fac drum sa-ti deschid depozitul...

ps:cum incarc un folder intreg in picassa?,eu nu stiu decat poza cu poza.ori la cate sunt,ma apuca seara sigur


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Citat:
citat din mesajul lui alinuk

Citat:
citat din mesajul lui dicirstea


Daca sunt..ce fac cu ele?





le iei la tine sa nu se sparga, distruga ceva si vedem dupa
trebuie sa facem un inventar sa vedem ce si cum s-a dat, ce mai e de trimis si de virat banutzi in cont
Manuela, mintea mea limpede..help!

Papanasha... dormi cam multrepejorla raport!

apropos
am fost aseara Moshi pentru toti pe care i-am intalnit in cale
incepand cu femeile de serviciu de la Opera, portarul (se uita piezis la noi cand i-am zis ca a fost cuminte si ca a venit Moshul la el)
la dnul portar de la voi nu a fost chip sa-l induplecam ...nu a vrut omul si pace...a zis ca ii facem pb la serviciu
doamnele de la market au facut ochii cat cepele cand Papanash le-a inmanat cadoul de la Mosh



Ati fost foarte dragute si inspirate...mie mi-a fost rusine sa intreb daca se poate.....nu de bodyguard, ca nu-i lasa BGS-ul, dar pentru nea Lica si fetele de la RM...


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA;www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2, A DOUA MINUNE, MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius! ; Sa o ajutam pe Georgi sa mearga ; Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Citat:
citat din mesajul lui dandusa

Alinuk,
bag de seama ca ai baut mai mult ca mine,cheia de la depozit este la mine,ai uitat?minunatia asta de cheie...
n-am zis ca ajung eu luni?
DanaC,
daca n-ai cum sa faci cu coletele,imi fac drum sa-ti deschid depozitul...

ps:cum incarc un folder intreg in picassa?,eu nu stiu decat poza cu poza.ori la cate sunt,ma apuca seara sigur



Again???
Nu te stresa pentru 4 pachete ce am eu, ca nu sunt asa de mari.
Cu ce zicea Alinuk...restul obiectelor de la licitatie era buba.. Alinuk, dar nu am unde le pune la mine acasa ca sunt si fragile si voluminoase...tablouri, casuta...poate daca apare Tomaca sa le ia direct ar fi perfect!


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA;www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2, A DOUA MINUNE, MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius! ; Sa o ajutam pe Georgi sa mearga ; Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

va pupicesc pe toate, am dormit pana la 10.45 .
Banii sunt in siguranta, la mine, am strans aseara peste 23 milioane, din licitatiile platite cash si targul de jucarii+ felicitari.

Mari, totul e bine la voi, au ajuns cu bine cei din Slobozia ?

............................................................

Ajutoarele lui Mos Craciun
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Citat:
citat din mesajul lui papanash

va pupicesc pe toate, am dormit pana la 10.45 .
Banii sunt in siguranta, la mine, am strans aseara peste 23 milioane, din licitatiile platite cash si targul de jucarii+ felicitari.

Mari, totul e bine la voi, au ajuns cu bine cei din Slobozia ?





Esti sigura? Ai numarat bine? Mi se pare foarte mult...asa in borcan pareau putini


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA;www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2, A DOUA MINUNE, MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius! ; Sa o ajutam pe Georgi sa mearga ; Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

azi-noapte am fost la depozit, eu , Alinuk si Dandusa, te-am sunat si pe tine dar era fara semnal telefonul, am numarat impreuna banii, au fost 3 borcane, nu unul singur. unul la licitatii, unul la jucarii si unul la felicitari.
fetelor, sunt asa de fericita ca nu prea mai am cuvinte !
dar trebuie sa nemobilizam pentru ultima suta de metri, sa finalizam actiunile, sa mergem la domnesti, orione, nasta.
trebuie sa cumparam fructe si dulcuri pt ei, fetele din tara sa cumpere cosul de craciun.

............................................................

Ajutoarele lui Mos Craciun
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Citat:
citat din mesajul lui papanash

azi-noapte am fost la depozit, eu , Alinuk si Dandusa, te-am sunat si pe tine dar era fara semnal telefonul, am numarat impreuna banii, au fost 3 borcane, nu unul singur. unul la licitatii, unul la jucarii si unul la felicitari.
fetelor, sunt asa de fericita ca nu prea mai am cuvinte !
dar trebuie sa nemobilizam pentru ultima suta de metri, sa finalizam actiunile, sa mergem la domnesti, orione, nasta.
trebuie sa cumparam fructe si dulcuri pt ei, fetele din tara sa cumpere cosul de craciun.



Poate imi fac curaj si-mi arunc junghiul de telefon (dupa ce deslusesc cum sa-mi descarc agenda de telefoane)

Inteleg ca fructele se vor cumpara tot de prin dragoane, dar dulciurile?
Vor fi de-ajuns si pentru ceva mai consistent de mancare? macar chestii neperisabile si de baza...gen ulei, paste, conserve


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA;www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2, A DOUA MINUNE, MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius! ; Sa o ajutam pe Georgi sa mearga ; Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cricor spune:

Papanash, suna-ma te rog. Tot incerc, dar nu raspunzi. E important.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Corina, telefonul meu e dat pe mute si nu-l gasesc !!! e in casa, sigur, dar nu stiu unde !!!

............................................................

Ajutoarele lui Mos Craciun
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )




Mergi la inceput