Ajutoarele lui Mos Craciun in actiune -4

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alex@Sara spune:

noi nu stiu daca vom ajunge la timp sau daca vom ajunge
Desteptul de tati a trimis soferul dupa noi,dar mai intai l-a trimis la niste firme si inca e prin Pipera baiatul,apoi trebuie sa predea ceva la alta firma pe Stefanesti si abia apoi sa vina dupa noi....adica ajunge aiic la 5 jumate 6 la cum se circula.Tati e prins la birou nu poate veni cu noi asa ca am o stare de mor de

Luminita,mami de 3 nazdravani:
tero Stefan-Alexandru 02.09.2005
shoricica Sara-Maria 30.05.2008
trompetzica Daria-Ioana 03 08 2009
Merita sa bagati un ochi ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

Nici eu nu pot sa vin,ca ajung la 6 de la munca si nu am masina la dispozitie,iar din Colentina pana la Opera...huhuuu,as ajunge la 9
Inutil sa va zic ca mor de ciuda
Astept si eu poze cu drag
Edit:suntem alaturi de fete macar facandu-le galerie on-line
Bafta sa iasa totul super!



Cris,mami de Sebi,copil poznas,din www.eticker.co.za/tickers/7raxakae7qnsuro8.png" target="_blank">14.05.2010


Donati o picatura de viata pentru Bibi cu un sms la 848-2 euro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

vai ce rau imi pare ca sunt atatea fete inimoase care nu pot ajunge la eveniment
alex@sara, cris... sper sa reusiti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Va uram distarctie placuta si ne rugam sa se vanda toate obiectele sa puteti strange cat mai multi banuti pentru copii care au nevoie de ei. Va facem galerie de la distanta ne gandim la voi. Asteptam poze si impresii de la voi.

mami de Alex nazdravan www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii
Vine Mos Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Si noi suntem cu gandul la voi si tinem pumni sa fie totul super bine.



Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Si eu cu gandul alaturi de fetele inimoase !
Nu am cum sa ajung cu Irina inca nerefacuta complet, as fi putut veni doar cu Maria, daca n-ar fi lucrat sotul pana foarte tarziu


Luy, mamica de Maria Teodora ( 25 aug 2007 ) si Irina Alexandra ( 21 sept 2010 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

ma tot holbez sa vad ceva noutati...dar cine sa scrie daca fetele sunt cu invitatii, cu copiii, cu cadourile, cu organizarea...Doamne, ce-o fi acolo!!!
cred ca mai bine stau cuminte si citesc maine cum a fost

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tlaura spune:

Vad ca nu sunt singura care nu poate sa ajunga. Azi am cumparat 24 de carti pentru pachetele de la Mos, pentru la scoala, iar coloana mea a luat-o razna (cine ma cunoaste stie ca am mari probleme cu coloana ). Am crezut ca durerea imi va trece in cateva ore, dar nu m-am putut odihnii de loc, din contra am avut o gramada de lucruri de facut pentru scoala, asa ca acum sunt aproape de nemiscat, in pat! Cel mai rau imi pare de Andrei, pentru ca i-am spus ca mergem si ce o sa se intample acolo, si saracutul se tot invarte pe langa mine, imi face masaj la spate, si ma tot inteaba daca nu mi-a trecut!
Va dorsec distractie placuta, sa va iasa totul cum trebuie, si asteptam poze!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns boticelina spune:

Fetelor va urez distractie placuta si imi pare rau pentru voi, cele care nu puteti ajunge

Va copiez ce am scris azi la subiectul de Constanta:
Sunt pe cafea intravenos inca, am stat as'noapte pana la ora 2, am sortat tot si am facut sacosele (mai putin dulciurile). Sunt destul de generoase, mai putin cele doua pachete ale fetelor cele mai mari ale familiei din Nisipari (cele de 10 si 11 ani) pentru care au fost destul de putine hainute pt categoria lor de varsta, am mai pus dintre cele de dama numar mic si foarte mic (32-36). Am reparizat uniform si plushurile, am mai pus de la mine si cate o carticica de colorat noua in fiecare pachet, am pus si cate cel putin o jucarie noua in fiecare, sunt multumita per total

De-acum ce mai primesc doar imbogatesc pachetele. Am facut si 5 sacose maricele si pentru adulti (mama+tata la Nisipari, mama+tata la Poarta alba si mama din Constanta).

Sunt epuizata dar fericita

M-a sunat Mihaela si mi-a spus ca au ajuns coletele de la Bucuresti si ca sunt pline ochi de lucruri minunate, maine seara ma duc la ea sa le iau, duminica voi face si pachetelele de dulciuri, luni sper sa luam alimentele neperisabile, miercuri pe cele perisabile si joi ne ducem in misiunea Moseasca



Monica si Nancy, 04.07.2008
"If you are unware of your choices, then you have none"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

Fetelor, sunt in foaier cu laptopul si skype-ul...cine vrea sa ne vada si sa ne auda sa ma bazie...acelasi id

Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (3 ani) si Teo voinik (5 ani)

invitatie pt 16 decembrie!!!!



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput