Sa ma laud, sa nu ma laud?

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Citat:
citat din mesajul lui adi2003

Sa-ti spun ce-a zis nepotica mea (3 ani si 10 luni) cand a vazut pozele?

Hai, ca-ti zic:
"Ce fata frumoasa! Dar si rochita e frumoasa!"



Pai vezi tu domnisoara si ea, te pui?

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Acuma sa nu cumva sa spuneti ca eu imbatranesc (chiar daca este adevarat), dar e vremea Craciunului, deci suntem tineri.

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sense spune:

FElicitari atat Ioanei cat si voua. Foarte frumoasa si foarte delicata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Eu nu inteleg relaxarea ta cand vezi cum o tine handralaul ala in brate... Sper ca, dupa, i-ai aratat unde-i este locul, da?

Marius, acum cred ca ma intelegi de ce-mi plac fetele. De fapt stiu ca tu ma intelegeai si inainte. Asa mandrete de fata nu poate fi inlocuita...decat tot de o fata (mama ce castane imi iau acum de la mamele de baieti!)
La noi in familie toti o stiu pe Ioana ta. De la Minimax

Acum, dupa ce te mai umfli putin in pene, ia-ti pusca si treci la panda. Ai ce pazi!

Rufus, Tora si iadele www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Retrospectiva 2008 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=a1ed73f473ea25944e234a" target="_blank">Retrospectiva 2009 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=d39f778033dd7597d12ac9&source=category&category_id=all" target="_blank">Retrospectiva 2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luxe spune:

Hahaha.... Rufus ca bine zici !!!!!!

Marius....e minunata !!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Detaseaza-te Rufus. Ioana are grija de ea mai bine decat o pot face eu. Cat despre Minimax am inteles ca acum lucreaza la ceva desene animate super faine era tare incantata cand imi povestea pe masina. Desigur eu pot cel mult sa o ascult - uneori o mai prind la televizor si o recunosc aproape instant.

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MElise spune:

Doamne, ce frumusete, Marius!!!! Eu abia acu vad pozele. Ramasesem cu imaginea Ioanei de acu 2 ani...cand era mai copil. Acu ai o adevarata domnisoara. Cat despre batranete... ma abtin. Toata lumea stie ca sufletul ramane mereu tanar, nu?

MElise

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Asa este.
Despre Minimax - urmeaza o noua serie cu Chuggington - unde ea este locomotiva Wilson. Am inteles ca sunt super noile seriale. Stiu ca lucreaza si 2-3 ore zi deci este ceva interesant.

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alizee spune:

Superba !
Sa-ti traiasca, Marius !

In rest, sunt de acord cu Rufus. Pusca, pe toti !




allinta

A fi fericit nu inseamna ca totul este perfect.
Inseamna ca te-ai hotarat sa privesti dincolo de imperfectiuni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaRusu spune:

wow - sa fie sanatoasa si iubita

Mergi la inceput