Ne rugam pt VICTORIA - M&M mai-iunie 2008 (205)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns stefany_p spune:

nu pun Lumi ca-n poze e mai grav

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luminel spune:

Citat:
citat din mesajul lui stefany_p

nu pun Lumi ca-n poze e mai grav


never mind! eu sunt convinsa ca esti o super gagica!

ce-ai facut la examen?

Lumi si zulufina Elena Cristiana (26.05.2008)

www.onetruemedia.com/shared?p=733a9f9f274d6633afc942&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefany_p spune:

a fost ok, mult, am scris practic 3 ore continuu..70 de intrebari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luminel spune:

Citat:
citat din mesajul lui stefany_p

a fost ok, mult, am scris practic 3 ore continuu..70 de intrebari


bravo! si rezultatul?

Lumi si zulufina Elena Cristiana (26.05.2008)

www.onetruemedia.com/shared?p=733a9f9f274d6633afc942&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belleane spune:

Pai stefany bal sa fie: gagico, auzi 32 ani, lol, hello baba e aci.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefany_p spune:

Citat:
citat din mesajul lui Luminel

Citat:
citat din mesajul lui stefany_p

a fost ok, mult, am scris practic 3 ore continuu..70 de intrebari


bravo! si rezultatul?

Lumi si zulufina Elena Cristiana (26.05.2008)

www.onetruemedia.com/shared?p=733a9f9f274d6633afc942&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj



inca nu s-au afisat notele!
Belleane, merci !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

Ce faci mai mami Stefany??? Te fofilezi????? Baga mare, pepsiu si prajiturica!!!! LA MULTI ANI DRAGA MEA!!!

Nu esti baba, nu suntem babe!! Eu asa tanara ca acum n-am fost niciodata in viata mea!!!

Ce mai zic....

Gabi super poze, le-am savurat, mi-era dor de Miss Tininitza!!

Altceva..am uitat!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Reallaura spune:

Stefany, lma, gagico! Pai eu la 34 ai mei ce sa mai zic? Hai sa traiesti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaH spune:

faceti loc, faceti loc, va rog. putin respect pt oamenii in varsta, da? 38 de primaveri in martie. sa va mai aud acum!

La Multi Ani, Stefany! Sa fii sanatoasa si iubita! Nu anii, ci sufletul conteaza (asta zicem de la o varsta in colo :) )

si, eivedent,c a o nerushinata ce sunt, abia acum zic:
La Multi Ani, draga Nadia! Sanatate multa tie si alor tai! Sa fii fericita si implinita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

Dana, multumesc.


Stefany, eu de 6 ani, tot 29 de ani fac! LA MULTI ANI, draga mea! Si la noi ploua.


Azi sunt suparata, frustrata, nervoasa pe Posta Romana! Am trimis pachet cu cadouri de Craciun ptr. nepoatele mele si ptr. baietelul prietenei mele. A ajuns azi si cand s-a dus cumnatu-meu sa-l ridice... surpriza!!! I-au cerut sa plateasca 2 milioane jumate TAXE!!! Vor sa-l taxeze inclusiv pe banii pe care eu i-am platit Postei Canadiene sa il trimit!!! Cum se poate asa ceva? Am vorbit cu verisorul meu care e judecator si mi-a dat trimitere la lege si mi-a explicat ce si cum: ptr. ca valoarea pachetului declarata depaseste 45 de Euro, au dreptul sa puna o taxa de 2,5%, adica 2,5 dolari!!! NU $75!!! Deci, ei cum pot sa-si ia pachetul fara sa plateasca $75??? hai ca intreb si la generale, poate stie cineva...

_
Mami si Daddy lupta impotriva leucemiei, impreuna cu Printesa Victoria Isabella 22.05.2008

VICTORIA


www.facebook.com/pages/Acute-Lymphoblastic-Leukemia/178051842277685" target="_blank">Acute Lymphoblastic Leukemia

Mergi la inceput