Cum vrei sa petreci zilele de Crăciun?

Raspunsuri - Pagina 31

Inceputul discutiei
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

uaa,sunt fara cuvinte...sincer nu ma asteptam..multumesc frumos!
Nici nu va imaginati cat de mult imi doream un aparat din asta,iar azi desi scriu c-o mana mi-ati facut ziua mai frumoasa.Multumesc.
Felicitari castigatorilor.

POZE CU NOI
de David Christian

Speranta si incredere pentru David
Poti ajuta si tu!Bazar umanitar pt copilasi speciali!.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Felicitari castigatorilor!
Leditia, ma bucur ca ti s-a implinit o dorinta micuta...

Rufus, Tora si iadele www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Retrospectiva 2008 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=a1ed73f473ea25944e234a" target="_blank">Retrospectiva 2009 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=d39f778033dd7597d12ac9&source=category&category_id=all" target="_blank">Retrospectiva 2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Felicitari castigatorilor!

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!
Razbunarea cea mai cruda este cand dusmanul tau e silit a recunoaste ca esti bun si dansu-i rau.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AdrianaSM spune:

Felicitari castigatorilor!
Sa va savurati cafeluta cu mult drag.



**************************************************************************************

Ura starneste certuri dar dragostea acopera toate greselile...

Adriana, mamica binecuvantata de Estera (17.09.2008) si Miriam (20.12.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dedicut spune:

Felicitari norocosilor!


"... cel mai interesant, in a avea un copil, este ca nu-ti poti imagina cum l-ai putea iubi vreodata mai mult decat il iubesti deja, pentru ca emani iubire, iubesti cat poti, din toate puterile tale; si apoi revelatia: IL IUBESTI TOT MAI MULT!" (Anne Lamott)

Alexandru Stefan 18.01.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Vaaai, nici nu stiti ce bucuroasa sunt Nu ma asteptam, ca n-am mai castigat pana acumceva, dar se pare ca pt. toate exista prima oara va multumesc muuuult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Mai asteptam datele unui singur castigator: amiuta



Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

IMPORTANT: daca pana cel tarziu maine (5 ianuarie) castigatoarea amiuta nu imi va trimite pe PM sau mail andraf@desprecopii.com datele cerute, premiul va fi oferit unui alt membru ales prin tragere la sorti





Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Pofta buna la cafea!

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput