Cum vrei sa petreci zilele de Crăciun?

Raspunsuri - Pagina 27

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_stan spune:

craciunul il petrecem in familie, adica mami, tati si Andrei. Plimbari prin parcuri, vizita la mamaie, mancaruri traditionale, brad, voie buna si bucurie!



craciun linistit!
mami, tati si Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stroevivi spune:

Anul acesta zilele magice de Craciun as vrea sa le petrec cu toata familia la o cabana la munte,sa mergem pe partie,sa facem om de zapada,sa cantam colinde si sa dansam hore,sarbe,seara sa ne retragem in fata semineului si sa depanam amintiri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ignes spune:

Acasa cu toata familia ,ceva musafiri si multa, multa odihna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emylyana spune:

UN CRACIUN FERICIT VA DORESC TUTUROR CUM VREAU EU SA PETREC CRACIUNUL?? FETELOR,CEL MAI BUN CRACIUN ESTE ALATURI DE CEI DRAGI,ACESTA ESTE CRACIUNUL PE CARE MI/L DORESC MIE SI NU NUMAI,SA FITI FERICITE SI IUBITE DE CEI DRAGIPUPICI DIN PARTEA MEA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clarra20 spune:

Daca sunt cu familia mea, deja e perfect. Nu exista Craciun fara cei dragi alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadSkater spune:

Voi merge la munte cu familia si prietenii , pe Valea Prahovei , ca in fiecare an .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gyynaa spune:

Vreau sa mi le petrec in "sanul" familiei. Sa pot sta linistita, la o ceasca de cafea, la gura sobei, langa brad. Din bucatarie sa vina mirosul de cozonac copt, care sa se amestege cu aroma cafelei si sa-mi confere acest sentiment de bunastare, de liniste... de acasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabis77 spune:

Craciunul il petrec alaturi de sotulmeu , de fetita mea de doi ani Casiana si de micuta membra a familiei de 14 zile Daria . este cel mai frumos Craciun !!!! ne dorim doar sanatate !!!!!!! si sa folosim tot ceea ce avem in pace si liniste . Craciun Fericit tuturor !!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia_tudor spune:

Tata lumea stie ca zilele perfecte de Craciun se petrec in familie, acasa...sau cel putin asa ar trebui...eu insa anul acesta am plecat de acasa fara bebe :((l-am lasat la bunici)...si m-am intors dupa 3 zile...nu am vrut sa plec dar, la insistentele sotului...a fost superb pana la urma, cu zapada , distractie, detasare de la cotindian...mai avem nevoie cateodata :)...
O zi frumoasa si Un AN NOU FERICIT TUTUROR!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dkarmen_76 spune:

Nimic nu se compara cu Craciunul petrecut alaturi de cei dragi langa bradul frumos impodobit, ascultand colinde si degustand din bunatatile pregatite cu aceasta ocazie.
Sarbatori fericite tuturor!

Mergi la inceput