Cele mai frumoase felicitari de sfarsit de an

Cele mai frumoase felicitari de sfarsit de an | Autor: desprecopii

Link direct la acest mesaj

dragilor,

Va invitam la un nou concurs!
Concurs: Cele mai frumoase felicitari de sfarsit de an cu poza bebelusului tau!

www.desprecopii.com/Images/Upload/FELICITARE.jpg" border="0">

Ca sa intri in concurs foloseste aplicatia www.desprecopii.com/info-id-7665.htm" target="_blank">de AICI si pregateste o felicitare. Cand ai terminat, poti sa o trimiti la prietenii tai si/sau poti sa o adaugi la galeria de concurs. Citeste www.desprecopii.com/info-id-7665.htm" target="_blank">aici despre premii si regulamentul concursului.

Speram sa adunam cea mai frumoasa galerie de felicitari si va uram succes la acest concurs minunat.
Start concurs!

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danutzasibiu spune:

foarte frumos subiectul de concurs!mai ales ca putem salva felicitarea si trimite prietenilor.o idee buna!dar unde putem sa vedem galeria de felicitari?ste un link undeva?multumesc si bafta tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ale1212xa spune:

la mine nu merge pagina de incarcare poze..imi spune toate erorile posibilie..ca nu sunt logata, ca am incarcat nr maxim de poze..

-----------------------------------------
Alexandra si Dragos Andrei(08.01.2010)...de acum suntem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Acum veti putea vedea AICI galeria de felicitari !



Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Citat:
ale1212xa Publicat la - 16/12/2011 : 12:22:34
--------------------------------------------------------------------------------
la mine nu merge pagina de incarcare poze..imi spune toate erorile posibilie..ca nu sunt logata, ca am incarcat nr maxim de poze..


am trimis PM



Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

ale1212xa: cel mai probabil folosesti o versiune de Flash foarte veche. Fa un update accesand acest link si incearca din nou: http://get.adobe.com/flashplayer/

De asemenea te rugam sa ne spui:
- daca iti merge aplicatie cand nu esti logata pe forum
- ce browser foloseti
- ai mai avut probelem cu Flash-ul pe alte site-uri

Multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ale1212xa spune:

anda multumesc de PM, am rezolvat, acum merge

admin ms si tie

o zi placuta

-----------------------------------------
Alexandra si Dragos Andrei(08.01.2010)...de acum suntem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Asteptam in continuare felicitarile voastre ! Folositi-va de www.desprecopii.com/info-id-7665.htm" target="_blank">ACEASTA aplicatie

Mult succes tuturor!



Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenanalbaru spune:

Foarte frumos concursul. Am facut si noi o felicitare si am participat :D

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inbox spune:

Cum pot trimite felicitarea la prieteni pe mail? Fiindca am inscris-o ieri in concurs, insa nu am trimis-o nimanui, am vrut s ao trimit azi si nu am reusit! Nu gasesc ce trebuie sa fac! Imi spune ca numai autorul felicitarii o poate trimite, insa desi sunt logata, nu reusesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Ultimele zile !!! Mai puteti trimite felicitari pana pe 12 ianuarie inclusiv!

Succes



Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput