Bazar Umanitar * ( 70 )

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Dodo, am depus azi 20 de lei pt. ce imi trimisesei deja, multumesc mult!

gateamiha, am depus 15 lei tot azi pt. salopeta aia din fash.

katteryna, stiu ca am o datorie la tine pt. o pereche de pantaloni, cum ajung la un reiffeisen, cum platesc, scuze!

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

mikaela, am primit aseara coletul, f. frumoase toate, multumim mult!

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Buna fetelor, va rog sa nu radeti de mine prea tare, dar nu stiu cum sa fac sa platesc un produs. Am o licitatie castigata, un produs postat de santafe. Daca scot factura, nu apare nr cont (si stiu sigur ca era un caz umanitar, asa am facut cautarea) unde sa depun banii, apare doar adresa santafe. cine ma ajuta ?
Produsul are codul 39151.

..............................................................
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Simona te uiti pentru cine era produsul castigat si intri la cazuri umanitare si iei de acolo nr de cont in care sa platesti. Dupa aia timiti mail la cea pentru care ai platit si ea anunta donatoarea ca s-a achitat produsul.

mami de Alex nazdravan www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii
poze Alex http://www.flickr.com/photos/72360957@N03/6573967211/in/photostream
http://www.lesch-nyhan.eu/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Citat:
citat din mesajul lui papanash

Buna fetelor, va rog sa nu radeti de mine prea tare, dar nu stiu cum sa fac sa platesc un produs. Am o licitatie castigata, un produs postat de santafe. Daca scot factura, nu apare nr cont (si stiu sigur ca era un caz umanitar, asa am facut cautarea) unde sa depun banii, apare doar adresa santafe. cine ma ajuta ?
Produsul are codul 39151.

..............................................................
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )








Papanash,produsele de la Santafe sunt ptr Ionela,zilele astea urmeaza sa primesc coletul de la ea cu hainute.






Bazar umanitar

Ajutor ptr Ionela


Daca plangi ca soarele a disparut din viata ta,lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ducky spune:

Fetelor, va rog sa ma scuzati dar pana luni nu am cum sa ajung sa pun o tura noua de pachete. Sunt bolnava si abia reusesc sa dorm si sa mananc. Am avut foarte multe probleme de sanatate si cu copii, am reusit sa ma pun pe-o directie si dupa divort si dupa amenintari de la banca ca ma da afara din casa...sper sa imi revin cat mai repede.
Imi cer scuze pentru toti pe care i-am suparat in vreun fel sau altul si va rog insistent sa dati calificative pentru produsele cumparate, oricum ar fi ele, pozitive sau negative. Doar asa putem pastra transparenta actiunilor noastre si doar asa putem invata din greseli, vazandu-le.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saryta spune:

dianaalex - am primit ieri coletul, multumim mult toate sunt frumoase si rujul e super.Sanatate multa!

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andata spune:

Am pus si eu la bazar un tutu pt micutul Andrei Stoian.
Daca il vreti pentru micuta voastra sau aveti vreo printesa prin preajma care isi doreste unul... acum e momentul!

Mami de un fecior, o fecioara si o scumpa racusoara

Tutu land

blog de mama
Si ingerii au nevoie de ajutor
Blogul lui Mihaita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Am adaugat la bazar produse ptr Ionela,donate de Alex_andra.
http://bazar.desprecopii.com/search.asp?searchtxt=mikaeela&searchtype=2&show=current&startcount=41&endcount=63&page=2


Alex_andra,multumim!

Urmeaza ca maine sa adaug alte produse.

O seara frumoasa va dorim!



Bazar umanitar

Ajutor ptr Ionela


Daca plangi ca soarele a disparut din viata ta,lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele



Mergi la inceput