Prietene la bine si la greu - 151

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabitza35 spune:

Citat:
citat din mesajul lui many_bani

Citat:
citat din mesajul lui monis5

www.simonatache.ro/wp-content/uploads/2011/12/Picture-18.jpg" target="_blank">ultimul racnet in feshan




Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)




mami de Vlad (29.10.2009)
Multumesc Doamne!




in sfarsit.... de cand il asteptam.....

tot noi,mai noi :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cory_B spune:

Citat:
citat din mesajul lui gabitza35
Citat:
citat din mesajul lui many_bani
Citat:
citat din mesajul lui monis5
www.simonatache.ro/wp-content/uploads/2011/12/Picture-18.jpg" target="_blank">ultimul racnet in feshan
Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)
mami de Vlad (29.10.2009) Multumesc Doamne!
in sfarsit.... de cand il asteptam.....mami de gemenasi tot noi,mai noi :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

neata

noi am fost la Medlife la recoltare de exudat, unde aia ramasesera aproape fara eprubete ca toata gradinita s-a bulucit la analize . in 4 ore avem rezultatele, desi Iulian a baut lapte dimineata inainte de analiza

am si eu nevoie de ajutorul vostru, pls: fetele care ati avut inainte de sarcina ovare polichistice, stiti vreun subiect despre asta aici pe DC? Multumesc!



Si multumiri multe celor care au contribuit la campania lui Bibi

Tina am uitat sa-ti raspund aseara, Iulian are broscuta cu 3 lumini simple, fara muzica si fara nimic, are destule jucarii cantarete , asa ca pe asta am luat-o simpla sa se concentreze la stelute si constelatii . Am dat 130 de lei pe ea.

Andre si noi suntem fani infocati la desene. Stii ca este un playlist cu 4 episoade care merg singure unul dupa altul, da?




Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cory_B spune:

Si neata Am inceput ziua bine, m-am amuzat copios. Monis Sunt cam zombie pt ca a trebuit sa plec de acasa la 7 ca sa ajung rapid la serviciu. Deadline-urile astea... Toata casa dormea, bezna afara...nu mi-a fost usor sa ma trezesc Azi avem petrecerea de Craciun a firmei...deci va fi o zi luuuunga.Atat pot momentan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Citat:
citat din mesajul lui monis5

Andre si noi suntem fani infocati la desene. Stii ca este un playlist cu 4 episoade care merg singure unul dupa altul, da?


stii ca iti poti face pe youtube singura playlist cu ce vrei tu?inclusiv desenele astea animate
Eu am facut deja www.youtube.com/playlist?list=PLC02ADB36864008EA" target="_blank">playlist cu 11 episoade din misha asta si le pun Amaliei cand ma tot scoate din minti cu 'fetita'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Citat:
citat din mesajul lui laurairina13
Citat:
citat din mesajul lui monis5Andre si noi suntem fani infocati la desene. Stii ca este un playlist cu 4 episoade care merg singure unul dupa altul, da?
stii ca iti poti face pe youtube singura playlist cu ce vrei tu?inclusiv desenele astea animateEu am facut deja www.youtube.com/playlist?list=PLC02ADB36864008EA" target="_blank">playlist cu 11 episoade din misha asta si le pun Amaliei cand ma tot scoate din minti cu 'fetita' Mami de Amalia Teodora (03.11.2009) si Dragos Ioan (29.08.2011) Firefly's shop BLOGUL MEU
Niatza! Eu le-am descarcat si le pun doar pe tv in bucatarie sa apuc sa invart una alta. Monisu Eu le-am avut polichistice, dar nu stiu vreun topic. Sorry

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Neata!

Monis, uite aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

Buna dimineata!

Am donat si eu pentru Bibi. Sa dea DD sa se faca bine.

Monis - sper sa scapati fara scarlatina. Super noutatea de la LV :)))
Despre noi...Mateo are si el de invatat o poezie pentru serbarea de saptamana viitoare la care parintii nu sunt invitati Nu pot sa il invat o poezie nici pe cel mare, care vorbeste cursiv, pentru ca nu vrea deloc sa repete dupa mine, dar pe asta mic care deabia leaga 2 cuvinte:))) Butun = Mos Craciun :)))
Mateo se spala pe fata cu apa din cana si spune ca e Muios = frumos :)))
Maine avem serbare la Dominic, abia astept sa ma distrez
Eu sunt la munca... astept sa treaca ziua si sa vina weekend-ul:)
Va pup

Michelle cu Mateo 18.11.2009 si MARIO 15.05.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitza35 spune:

poezii au avut si mucosii de invatat....dar cum suntem cam nonverbali si supercaposi, bineinteles ca nu au invatat-o.... nici nu m-am stresat prea mult cu asta, ca aflasem eu ca oricum o va spune educatoarea tinand mucosul in brate

tot noi,mai noi :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

Cory - distractie placuta la petrecere!

Copilul meu nu face nici el la olita, nu vrea deloc acasa, nu stiu ce face la gradi... si nu se uita la dese... e total opusul lui frate-su la capitolul asta...

Pt Domi as vrea sa iau cadou Bancul de lucru Cars, sau aparat foto, sau tabla de scris...dar nu prea stiu la ce sa ma opresc...

Michelle cu Mateo 18.11.2009 si MARIO 15.05.2007

Mergi la inceput