LMA Gravidute&Mamici de IASI (129)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iulia-stefy spune:

Va las si o fierbinte.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anilansa spune:

OOOO ... o cafea de ieri de la iulia, eu o beau azi

Ce mai faceti mamaici?
Eu una nu mai pot... toata ziua pe fuga... cumparaturi Mos Craciun, cumparaturi cumatrie ...
Noutati... Miruna e foarte bine, am facut vaccinul de 2 luni fara febra... doar cu niste mici mofturi dar asta e, gangureste de zor, e tare cumintica... Nu stiu ce sa ii eu cadou
Darius a avut serbarea de Carciun, a fost bine, azi am sedinta si mi-a zis sotul sa merg eu ca el o sa se duca la scoala...asa ca vine si soacramea si sotul sa stea cu fata
Eu sunt s eu bine, sunt ff multumita ca am laptic ... si vreau sa ii dau cat mai mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns byu spune:

Buna
Am un baietel de 500g de acum Mihamora(Cosmin)am 25 de saptamani chiar azi si e bine.

Byu cu CASIAN ANDREI

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

Ma bucur foarte tare Byu ! Ce frumos ca o sa aiba si Casian un fratior! E foarte fain numele Cosmin ! Sarcina usoara in continuare!

Anilasa- si noi tot pe fuga, cu gradi, serbari, serviciu, cumparaturi, cadouri... etc Ma bucur ca ai laptic pentru printesa !

Va salut!

Michelle cu Mateo 18.11.2009 si MARIO 15.05.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns byu spune:

Buna
Da Mihamora, e frumos, abia asteptam, problema e ca strumful meu vroia surioara dar pana la urma s-a obisnuit si cu gandul ca e fratior...si acum abia asteapta sa vina Cosmin.

Eu sunt in concediu si am timp de toate insa nu pot sa le fac pe toate Casian a avut joia trecuta prima lui serbare, a fost foarte frumos desi s-a cam plictisit ca au avut cam mult...dar a iesit bine.


Byu cu CASIAN ANDREI

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_iasi spune:

Buna fetelor!am intrat sa va doresc multa sanatate sarbatori fericite cu multe bucuri si implinirea tuturor dorintelor.
Pana dupa craciun suntem mai aglomerati,mai ales ca baiatul cel mare a facut varsat de vant,iar bebe M care a implinit abia o luna e in preajama lui,acum sper sa nu ia si el,doc a zis ca nu va lua dar na ...am emotii oricum.
Spor la facut bunatati pt sarbatorile de craciun.[pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

salut
byu, sarcina usoara in continuare!
Noi am ratat serbarea acum 2 sapt. pe motiv de raceala si chiar in ziua serbarii febra, iar saptamana asta ne-am procopsit cu un microb, diaree acuta infectioasa si suntem pe antibiotic si regim. Chiar si asa il asteptam pe Mosu:)Craciunul il vom face acasa, si pe la parinti.De Anul Nou voi face o mini petrecere la mine cu mai multi prieteni si cu Alessia, bineinteles.

Am intrat sa va uram Craciun fericit, multa sanatate, bucurii si impliniri alaturi de cei dragi!


La Multi ANi Stefania tie si fetitei tale!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia-stefy spune:














Craciun fericit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inutsa spune:

Craciun fericit!!!!

de si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Craciun fericit alaturi de cei dragi! La noi a venit cu toate ca nu am fost intotdeauna cuminti! Va doresc deasemenea multa sanatate!


Alina-Mirela mami deMaria(14.09.2010),Matei (15.05.2009) si David (27.06.2007)

POZE

Cum a aparut Printul!
Un ingeras in viata noastra

Mergi la inceput