Licitatie pt romanii de pretutindeni

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Nu se face actualizarea produselor castigate ?

............................................................

Ajutoarele lui Mos Craciun
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Propun sa se inchida licitatiile la Icoana, Globuri si Setul de uleiuri, licitate de Diannaalex!


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA;www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2, A DOUA MINUNE, MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius! ; Sa o ajutam pe Georgi sa mearga ; Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana12 spune:

Am si eu o intebare? Am primit email, in care imi spune ca oferta mea (dvd cu Voltaj) a fost supralicitata. As vrea sa supralicitez, dar nu mai gasesc dvd-ul printre obiectele de la bazar.
Pe alt subiect am vazut ca dvd-ul a fost deja adjudecat in timpul licitatiei. E adevarat?
Zi buna va doresc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manuelacrina spune:



Da, DVD-ul cu Voltaj a fost dat aseara la licitatie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Cred ca ar trebui inchisa licitatia si la sala Lady Fit Gym, Alex&Sara a vrut sa plateasc de aseara, am inteles ca va cumpara pentru pachetele de cadouri din acei bani..


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA;www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2, A DOUA MINUNE, MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius! ; Sa o ajutam pe Georgi sa mearga ; Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

eu as trimite globurile luni, pt ca sa atarne frumos in bradut, de Craciun, le pot trimite????

mamy....frumoasa, desteapta si modesta...de nazdravana Darius Mihail

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Citat:
citat din mesajul lui emanouela

eu as trimite globurile luni, pt ca sa atarne frumos in bradut, de Craciun, le pot trimite????

mamy....frumoasa, desteapta si modesta...de nazdravana Darius Mihail



Aaa, la tine erau globurile licitate de Diannalex? Pai poti sa i le trimiti direct ei, cred.


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA;www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2, A DOUA MINUNE, MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius! ; Sa o ajutam pe Georgi sa mearga ; Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

la mine sunt. am sa ii trimit un PM sa vedem cum facem. mi-ar parea rau sa nu le primeasca inainte de Craciun.

mamy....frumoasa, desteapta si modesta...de nazdravana Darius Mihail

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Sunt foarte incantata ca obiectele pe care le-am pus eu in licitatia aceasta s-au vandut la niste preturi foarte foarte bune:
Raportez ca cesuletul de Lego s-a adjudecat pentru frumoasa suma de 425 de RONI iar colierul cu pietre de turcoaz cu suma de 280 de roni.
Nu stiu cum se procedeaza acum - presupun insa ca cei care au castigat aceste obiecte trebuie sa faca dovada platii pentru fondul actiunii Ajutoarele lui Mos Craciun.
Eu am sa trimit obiectele catre Marina si Catod, nu?



Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

Mirela, eu astept sa vad suma totala pe care o am de trimis. ceasul e clar ca l-am castigat :) ( de fapt mitzu a licitat cot la cot ca el numai Lego stie) dar am licitat si la CD cu Voltaj si felicitari. Sper sa le actualizeze pana maine sa trimit banii.

Mergi la inceput