Ajutoarele lui Mos Craciun in actiune ! (3)

Raspunsuri - Pagina 52

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

poate ne ajuta 2 masini, Alex&sara, ne poti ajuta ?
Dariastoica este plecata din Bucuresti, din pacate !

............................................................

Ajutoarele lui Mos Craciun
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex@Sara spune:

Depinde de unde pana unde trebuie si cand....
Ca tati e cam prins la birou si soferul e pe drumuri,pe la Ploiesti inca cateva zile ,dar daca nu e de prea departe,facem cumva o fereastra dar azi nu,nu se mai poate ;-(((
eu intrasem sa va intreb ceva...si va rog sa imi raspundeti cele care stiti ;
Maine,la Opera,va fi si schimb de jucarii intre copiii nostrii? sa stim cum sa mergem pregatiti,ca ai mei cu siguranta vor vrea ce e pe acolo .Si cam cat de cald/racoare va fi oare,sa stiu cum sa ii si echipez,ca eu ii iau direct de la gradinita,cum fac ochi la ora 4 sunt acolo si zburam spre locatie .Asa ca trebuie sa ii duc pregatiti de dimineata cu de toate ;-)

Luminita,mami de 3 nazdravani:
tero Stefan-Alexandru 02.09.2005
shoricica Sara-Maria 30.05.2008
trompetzica Daria-Ioana 03 08 2009
Merita sa bagati un ochi ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Lumi, stai pe faza ca o sa intre Alinuk sa spuna ce si cum.
cand am fost la opera nu era cald tare, si eu il aduc direct de la gradi, tricou, si o bluza pe deasupra.
jucarii sunt aduse unele haioase si se scot la licitatie, adica vor avea cu ce sa plece acasa copiii.



............................................................

Ajutoarele lui Mos Craciun
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cricor spune:

Citat:
citat din mesajul lui Alex@Sara

Depinde de unde pana unde trebuie si cand....
Ca tati e cam prins la birou si soferul e pe drumuri,pe la Ploiesti inca cateva zile ,dar daca nu e de prea departe,facem cumva o fereastra dar azi nu,nu se mai poate ;-(((


Din cate stiu eu Aka e undeva in Berceni, de acolo trebuie sa fie luate pachetele, si trebuie sa ajunga la depozit in Colentina.
Cand?..Cand se poate, dar banuiesc ca relativ repede pentru ca Aka e invadata de pachete si nu reuseste sa le aduca doar cu masina ei. In plus, cum stiti, are fetita cu varicela.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

merg eu cu sotul,porbagaj de breck, dar de dim pana 11 se poate?aka unde tb sa ajungem?la ce ora ne putem auzi la tel?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cricor spune:

Citat:
citat din mesajul lui gabby2011

merg eu cu sotul,porbagaj de breck, dar de dim pana 11 se poate?aka unde tb sa ajungem?la ce ora ne putem auzi la tel?




Gabi, da-i tu un PM - la Aka.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:

Din pacate maine de dimi nu sunt disponibila sa va ajut cu caratul.

A ramas la 17.00 la OC, da?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Aka, am vazut lista actualizata

Va urez ca maine sa aveti o zi minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Am luat leg cu aka, vb maine cu ea,sa mi aduci aminte sa intreb de cheie.apropo maine pana la pranz mai presteaza cineva acolo?


Papanash lasa petrecerea si fa capitol nou ca aici nu mai avem loc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Ne-am modificat si noi programarea la dr. in asa fel incat la 18-18.15 cel tarziu sa fim la opera.

Iar maine ~11-12 vin din Popesti leordeni, o sa o sun pe Aka daca mai are pachete pe-acasa sa iau si eu.


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA;www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2, A DOUA MINUNE, MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius! ; Sa o ajutam pe Georgi sa mearga ; Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput