Ajutoarele lui Mos Craciun in actiune ! (3)

Raspunsuri - Pagina 40

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Citat:
citat din mesajul lui laura-s

Vine sot la pachet? daca e inalt si binefacut, vrem coletul la Cluj




Iar am avut o aventura ieri, cand sa plec ma agata niste superpolitai...cred ca faceau furori daca se organizau frumos si dadeau ceva spectacole, cica vecinul meu (plecat de acum 2 luni) umbla cu lucruri necurate, si venisera frumos organizat, cu berbece, cu pusti de 1.5m, cu mascati , dar cand au vazut ca sunt blanda si l-au dat jos si bine au facut, ca aveau ce arata.
Ma credeti ca ma gandeam cum sa-i corup...fie sa le fac o poza de grup , fie sa-i chem la un spectacol artistic in scop umanitar, unde sa aruncam cu jucarii in ei deci numai in filme am vazut asa ceva..cred ca daca se unduiau putin numai de pe cand isi scoteau mastile strangeam mai multi bani la licitatie decat toate tablourile puse in joc


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA;www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2, A DOUA MINUNE, MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc1.jpg" target="_blank"> VREM PE SKYJET!!
www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc2.jpg" target="_blank"> NU MAI VREAU SABII TOATA VIATA!!
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=7" target="_blank"> A INCEPUT VOTAREA!



www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius! ; Sa o ajutam pe Georgi sa mearga ; Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manuelacrina spune:


Lora, Lorikay v-am trimis adresa Vaslui pt colete.
Banuti se pot dona si vineri la Opera prin Targul de jucarii, Licitatie sau cumparand o lucrare de la Atelierul micutilor.
Va asteptam cu drag !


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns myky791 spune:

Citat:
citat din mesajul lui aka

Alinuk multa sanatate .

am primit de dimineata 3 colete, 1 de la Mihaela din Braila si 2 de la cineva din sector 5. la cel din Bucuresti imi e imposibil sa descifrez ce a scris curierul pe buletinul de expeditie. va rog trimiteti-mi pm sa stiu cum trec pe listuta.

mami de www.totsites.com/tot/mariachristina" target="_blank">Maria Cristina si Andreea Miruna



eu sunt mihaela din braila. imi pare bn ca au sosit la timp.

_
SOACRA CU DOUA NURORI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Am inteles ca a ajuns deja sotul Ioanei acolo
Diana trebuia sa faci si tu o poza cu harmalaia si o licitam
Editez:Ioana este pe Dc anymona


anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?bid=23&folder=Vara 2011 amintiri de vacanta" target="_blank">VARA 2011-AC1 SI AC2

DE TOATE PENTRU TOTI!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorikay spune:

Citat:
citat din mesajul lui manuelacrina


Lora, Lorikay v-am trimis adresa Vaslui pt colete.
Banuti se pot dona si vineri la Opera prin Targul de jucarii, Licitatie sau cumparand o lucrare de la Atelierul micutilor.
Va asteptam cu drag !





Unde mi-ai trimis adresa? Pe PM sau pe Yahoo nu am primit nimic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manuelacrina spune:

pe PM ... dar mai trimit odata ... nu stiu ce se intampla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Eu am primit, multumesc!

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorikay spune:

Gata, am primit adresa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manuelacrina spune:

Fetele de la depozit, cele cu lista, Gabby ... va rog sa-mi spuneti ce mai este de cumparat urgent pentru vineri !! maine mai merg odata in Flora.

Gabby trimis PM.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anya spune:

Cum a fost azi? Ce ati mai luat? Ce ati mai facut la depozit?


Mergi la inceput