Ajutoarele lui Mos Craciun in actiune ! (3)

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ioana_Pos

Update la excel cu: numarul de copii/ impartirea pe sexe si varste/ hainele adunate pana acum din donatii.

Va rog cine se duce maine de dimi la depozit sa printeze macar 1 copie cu primele 2 sheet - eu am ramas fara cartus. Daca nu reusiti din google docs, dati mail si va dau excelul original.



Ioana, mami de zambarici

Sa va traiasca puiutii, sa fie sanatosi si norocosi!




eu merg la depozit,dar n-am imprimanta
Anya,esti pe receptie,poti scoate tu tabelul?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:

Le am, adica sunt postate pe linkul din mesajul meu ras-anterior.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Eu...ca bufnita, apar cand toata lumea merge la culcare.

Acum pozez un mare sfesnic de sticla de la Nemtoi, e de mare efect. E mare si la propriu

Am mai primit de la fratele meu cateva pachete de pampersi pentru adulti, divesre marimi si o sa fac fericita o fetita (2) de 9-10 ani, cu blugi, pantaloni trening, dresuri, bluzite si incaltari. Am 2 perechi de adidasi (Adidas) alb cu roz, pantofi de lac sau de piele intoarsa Pabloski, adidasi si sandale de la Decatlon, papuci Chicco, cizme de cauciuc roz Hello Kity, tenisi de panza...nr.33-34, vreo 11-12 perechi in total, dar doar o pereche e de sezon...
Mai am sapun lichid si sampon, cateva butelci.

O sa le duc la depozit dimineata si as putea sa mai iau pentru spalat, daca s-au mai pus diverse chestii.
Am masina cu uscator, asa ca nu-i problema de timp...doar de cusut nu a fost timp, ca i-am dat liber mamei azi si soata nu se pricepe la fineturi din astea.


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA;www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2, A DOUA MINUNE, MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc1.jpg" target="_blank"> VREM PE SKYJET!!
www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc2.jpg" target="_blank"> NU MAI VREAU SABII TOATA VIATA!!
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=7" target="_blank"> A INCEPUT VOTAREA!



www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius! ; Sa o ajutam pe Georgi sa mearga ; Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:

Anya sau dicirstea puteti printa asta - sheet 1 si 2 mai ales i sa le aduceti la depozit maine de dimi?

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Au0lFTPlCg0GdFU5ZHctTFprc0x6Nk42Q3doOVZJRkE&hl=en_US#gid=0

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Citat:
citat din mesajul lui dandusa

Citat:
citat din mesajul lui Ioana_Pos

Update la excel cu: numarul de copii/ impartirea pe sexe si varste/ hainele adunate pana acum din donatii.

Va rog cine se duce maine de dimi la depozit sa printeze macar 1 copie cu primele 2 sheet - eu am ramas fara cartus. Daca nu reusiti din google docs, dati mail si va dau excelul original.



Ioana, mami de zambarici

Sa va traiasca puiutii, sa fie sanatosi si norocosi!




eu merg la depozit,dar n-am imprimanta
Anya,esti pe receptie,poti scoate tu tabelul?


Ceea ce ai construit poate fi distrus,nu conteaza,construieste!



Hai ca am scris in acelasi timp....printez eu si aduc la depozit!


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA;www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2, A DOUA MINUNE, MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc1.jpg" target="_blank"> VREM PE SKYJET!!
www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc2.jpg" target="_blank"> NU MAI VREAU SABII TOATA VIATA!!
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=7" target="_blank"> A INCEPUT VOTAREA!



www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius! ; Sa o ajutam pe Georgi sa mearga ; Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Citat:
citat din mesajul lui dandusa

Citat:
citat din mesajul lui Ioana_Pos

Update la excel cu: numarul de copii/ impartirea pe sexe si varste/ hainele adunate pana acum din donatii.

Va rog cine se duce maine de dimi la depozit sa printeze macar 1 copie cu primele 2 sheet - eu am ramas fara cartus. Daca nu reusiti din google docs, dati mail si va dau excelul original.



Ioana, mami de zambarici

Sa va traiasca puiutii, sa fie sanatosi si norocosi!




eu merg la depozit,dar n-am imprimanta
Anya,esti pe receptie,poti scoate tu tabelul?


Ceea ce ai construit poate fi distrus,nu conteaza,construieste!


O sa aduc eu tabelul, doar ca o sa vin mai tarziu ca voi. Pot printa si invitatia dar doar alb negru pt ca n-am cartus color.
Dandusa am un nr de telefon, daca nu reusesc sa "va prind" il caut pe nenea de la paza si cer instructiuni.

_
Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

Citat:
doar de cusut nu a fost timp, ca i-am dat liber mamei azi si soata nu se pricepe la fineturi din astea.




cu alte cuvinte l-ai fi pus si pe sot sa coasa...
ei da,asta numesc eu implicare totala!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

uitasem,bradul merge la C-ta,da?


fug la nani,ca am depsit timpul de mult
o noapte usoara tuturor



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teutz spune:

Ioana, iti printez eu invitatia, daca nu ai rezolvat deja. Trimite-mi pe PM datele tale, adresa de mail, nr de persoane.

Sa inteleg ca maine dupa amiaza nu mai e nimeni la depozit, doar dimineata? In cazul asta, ne vedem miercuri dimineata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anya spune:

Am printat primul fiser cu chiu si vai ca imprimanta da sa moara. Noroc cu soata din dotare ca a gadilat cartusul si l-a mai stors nitel. Ne descurcam.
Atunci ramane pe dimineata dupa ce parcam copiii la gradinite si scoli.
Noapte buna!

Mergi la inceput