Ajutoarele lui Mos Craciun in actiune ! (3)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

Citat:
citat din mesajul lui Cricor


Alinuk, mai zi-mi o data..cand se fac pachetele pentru 16? Miercuri (pe 14) sau joi pe (pe 15) si la ce ora?

Aka... multa sanatate.



Corina
joi, 15 la ora 15 la OCC, sos Giulesti nr 16

Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (3 ani) si Teo voinik (5 ani)

invitatie pt 16 decembrie!!!!



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Cricor, e musai sa vin si eu maine, nu stiu la ce ora ajung, o sa iau tramvaiul 1 pana la obor si de-acolo cu un taxi. estimez in jur de 10 sa ajung, poate mai devreme.

............................................................

Ajutoarele lui Mos Craciun
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cricor spune:

Stiu ca e tarziu..dar sincer eu sunt sincer ingrijorata de perspectiva cumpararii de "ceva" pentru 100 de copii (aprox.) Nu era mai eficient sa trimitem banii si cumpara fiecare local? Ma gandesc ca e mai simplu sa cumperi 20 de "ceva" decat 100, nu? Plus transportul...cum caram noi coletele la posta?

Papanash..ne vedem maine.

Theutz...mai iei niste covrigi din aia cu sare si mac? Au fost foarte buni.

Noapte buna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Cricor, majoritatea copiilor vor fi vizitati de noi, Alinuk merge la domnesti, la orione merge dicristea, la nasta aka...si functie deprogramul fiecareia dintre noi, ne lipim de una dintre aceste locatii.
pentru fetele din tara s-au mai trimis colete direct si vom mai trimite si noi inca un colet cu ce cumparam, nu sunt decat 4 locatii , galati, constanta, cluj si vaslui.

Fetele din cluj tot nu au aparut ....
Rall...

............................................................

Ajutoarele lui Mos Craciun
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

am uitat slobozia, de acolo va veni pe 16 mari_paun, asa a promis ca va veni pe 16 la Opera Comica, impreuna cu o doamna profesoara de acolo.

............................................................

Ajutoarele lui Mos Craciun
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Maine ma intalnesc cu Calin Goia sa iau cd-urile de la el.
Alinuk, te sun sa iti spun ce albume sunt.


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA;www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2, A DOUA MINUNE, MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc1.jpg" target="_blank"> VREM PE SKYJET!!
www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc2.jpg" target="_blank"> NU MAI VREAU SABII TOATA VIATA!!
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=7" target="_blank"> A INCEPUT VOTAREA!



www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius! ; Sa o ajutam pe Georgi sa mearga ; Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

da, sper din suflet sa nu fie prea greu pentru voi maine
ma refer la carat, la greutate, la timpul aferent


vreau sa mai adaug ceva, in legatura cu ceea ce vom primi de la sponsori
Din astea sper sa gasim cate ceva care sa se preteze si pt copiii pentru care facem aceasta campanie
din bucuresti, cluj, galati, constanta etc
E clar ca acestor sponsori le prinde bine o astfel de vizibilitate in randul fix a publicului lor tinta (adica noi cei care putem cumpara si maine poimaine de la ei)
altfel stiti ..zicea cineva ca a mai incercat sa obtina niste pampersi pt copii amarati si nu prea s-au inghesuit (sper sa nu gresesc, aici a zis cineva asta)

PS: vom face roll up in care vor aparea si sponsorii (ca sa intelegeti despre ce vorbesc)



Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (3 ani) si Teo voinik (5 ani)

invitatie pt 16 decembrie!!!!



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Si tot maine seara mai adaug sfesnicul Nemtoi si inca ceva donatii consumabile.


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA;www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2, A DOUA MINUNE, MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc1.jpg" target="_blank"> VREM PE SKYJET!!
www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc2.jpg" target="_blank"> NU MAI VREAU SABII TOATA VIATA!!
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=7" target="_blank"> A INCEPUT VOTAREA!



www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius! ; Sa o ajutam pe Georgi sa mearga ; Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

fetele cu tabelul in excel, daca aveti timp pana maine sa scoateti 2 variante, in cu sortare pe sexe si una pe varste.
La mine nu merge,il am doar la birou pe mail primit de la Cricor.

dicristea, iti spun si-aici, Calin Goia rulls !!!

alinuk, ce facem daca unele chestii n-au fost licitate deloc, le mai scazi din pret ? ma mir tare de invitatiile alea la concert si la teatru, zau de pricep de ce nu-s licitate...


............................................................

Ajutoarele lui Mos Craciun
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

DiCristea da, vreau sa stiu exact ce va fi ca sa pot gasi ceva poze sa le si putem pune la licitatie

Papanash, nu scadem nimic din pret
si asa Sabina mi-a zis ca preturile la picturi erau la adevarata valoare daca erau in euro
deci ce am pus noi acolo, dar in euro


asa ca daca nu se liciteaza vor fi oferite premiu/cadou sau ce nu e 'perisabil' va fi reportat pentru o alta actiune

nu pot sa pun 50 de lei pe o pictura care valoarea de 10 ori mai mult
(daca aude autorul isi pierde increderea in propria valoare)

Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (3 ani) si Teo voinik (5 ani)

invitatie pt 16 decembrie!!!!



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput