Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (94)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

yasmi ce de bunataturi
ce de pachete frumoase primiti
sa va fie de bine


happy astept o adresa de-a ta pe pm
am gasit Brauletul Maicii Domnului si niste ulei sfintit
care mi-l trimisese cineva pt alina
da la ea nu a mai fost nevoie ca si-a revenit minunat dupa operatie
parte din cordonul de Brau poti taia si pune sa o poarte andrei permanent ca o bratarica la mana
sa fie Maicuta Domnului permanent in preajma lui
eu am stat cu el inclusiv in timpul operatie laparo pe care am facut-o la bucuresti
pana sa raman graviduta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

yasmy, pai eu am facut pauza o zi...m-am luat cu treaba si ieri dimi ca eram ... acum fac repede si poate calc pana se scola sefa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

ally, sa nu uiti ce te-am rugat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

delia mi-ai facuit si mie chef. pofta mai ales ca am "bagat" deja 3 randuri de TOBLERONE
am fugit si eu!!


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina06st spune:

Unde fugiti toate?
Las ca vad eu imediat!
Deocamdata, sa va spunem si noi buna dimineata! Care la noi nu e chiar asa buna: tati mai ramanae si azi in spital . In fine, acu, o zi in plus, asta e.
Beau si eu cafeaua si ma duc sa vad ce ati scris. Adevarul e ca mi-a cam dat peste cap planurile vestea asta. Nici nu stiu de ce sa ma apuc. Cred ca de calcat rufe.
Dar ia sa vad eu unde fugiti voi...

Mami fericita: Luca 12.04.2011
Cat de mare esti Doamne si ce minuni ai facut pentru noi... iti multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

yasmy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina06st

Unde fugiti toate?
Las ca vad eu imediat!
Deocamdata, sa va spunem si noi buna dimineata! Care la noi nu e chiar asa buna: tati mai ramanae si azi in spital . In fine, acu, o zi in plus, asta e.
Beau si eu cafeaua si ma duc sa vad ce ati scris. Adevarul e ca mi-a cam dat peste cap planurile vestea asta. Nici nu stiu de ce sa ma apuc. Cred ca de calcat rufe.
Dar ia sa vad eu unde fugiti voi...

Mami fericita: Luca 12.04.2011
Cat de mare esti Doamne si ce minuni ai facut pentru noi... iti multumim!

cred ca la nervii pe care imi inchipui ca ii ai acum ar tb sa freci ceva , o baie,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina06st spune:

Pff, Delia, ce idee buna!
Plitaaaa! ca urla saraca, de vreo 2 zile...

Yasmi, sa va fie de bine tunsoarea... eu la Luca, de-abia cred ca vom avea ce taia la mot... seamana cu tac-su , care macar se rade de tot, ca tot e militar. Asa nu se vede ce de par n-are! .

Alexina, eu pe Luca il tin putin in brate si apoi il pun in patut. Daca se mai foieste, il mai iau in brate si-l legan pe umar, o data, de 2 ori. Pana la urma adoarme cand il pun in patut.

Mami fericita: Luca 12.04.2011
Cat de mare esti Doamne si ce minuni ai facut pentru noi... iti multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexinaA spune:

neataaaa

am drmit pana la 9 cu purcica Teea. s-a mai fit azi noapte de vreo 2 ori pt suzi dar a adrmit imediat la loc.
mada- ma bucur ca e mai bine Cristi. era inevitabil sa nu ia si Catalina dar lasa ca trece repede si de Craciun vr fi amandoi foarte bine. spor la facut liste.
ailed- fiimea a pus buzita cand i-am pus melodia de pe youtube...ceva nou
yvy- sa stii ca toate suntem oameni si mai clacam din cand in cand. nu tb sa te simti vinovata deloc.cred eu ca doar trebuie sa te resemnezi ca are f multa energie si vrea f multa atentie. nu ai pe nimeni care sa te ajute ocazional? hai nu te simti vinovata ca si eu mai clachez uneori si apoi imi pare rau...stiu cum este!

ma duc sa fac patul si sa pregatesc bebelina pt fructe,poate iar ma fenteaza. acum vad ca se maraie in tarc

va pup

Mamica de printesica - Teea Maria (14.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

azi ii dau kiwi, sa vedem cum face...

Mergi la inceput