Prietene la bine si la greu - 150

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

Citat:
citat din mesajul lui ionelamaria

Shtephy superbi copii! Sa creasca mari si sanatosi si voi sa va bucurati de ei pana la 100 de ani ai lor



Mami fericita de Mihnea si de Tudor


Multumim si voi la fel de printisorii vostri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

Stanucel ma bucur ca dupa o zi se amelioreaza roseata .Sunteti pe drumul cel bun cu siguranta .

Livia sunteti bine? Ai disparut si parca nu e genul tau sa nu scoti deloc nasucul .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

LA MULTI ANI CEZARA


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:


CEZARA


Ionela & Shtephy asa este, intre 10 si 16 donatiile merg catre Bibi, in rest merg catre alte cazuri

Ionela misto povestea

Shtephy gasesti aici multe articole f interesante. La prima lectura poate fi socant, dar pe masura ce citesti mai mult, capata totul din ce in ce mai mult sens

Stanucel bafta cu funduletul, sa nu fie nevoie de doctor

Miany ce? soft? acusi termin vizionarile si va trebui sa aleg unul (daca la asta te referi)

Smara eu nu stiu rusa, dar n-am avut nevoie ca sa ma hlizesc de numa'. Da, Iulian in fiecare seara umbla cu stelele dupa el. Eu am dat 130 lei pe ea, pretul e ok. In ro alea la juma de pret sunt de obicei chinezarii - nu musai la jucarii, dar cam la orice






Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui ionelamaria

Noi avem sambata botezul. Nu am povestit despre el ca nu cerusem voie nasicii sa spun public. Acum am aprobare asa ca pot scrie/spune.
Va invitam oficial la botez, la biserica Sf. Mina din Iasi, pacurari, sambata , 10 decembrie, ora 12. Nasica lui Tudor e Strumfy .



Ce tare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui shtephy

Iustin la 2 ani


Frumoase poze! Inca o data, La mult ani, pentru Iustin!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

La multi ani fericiti PINKY

ionela felicitari! si pt. strumfy de asemenea.
unde exact e biserica aia? nu promitem, insa incercam sa ajungem, sa vedem ce program avem.

shtephy super pozele. imi place cum se strambau ei cu mainile in gura

stanucel ma bucur ca Adelina e mai bine cu funduletul. n-ai de ce sa te simti vinovata, nu aveai de unde sa stii de schimbatul marcii de scutec.




Ramonika Ruxandra (30.11.2009) tati si Vladutz
zebra roz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Facem cinste! Am fata de 2 ani, superba si perfecta!

Facem cinste cu si cu

Va las si filmuletul cu cadoul 3 - Minnie de la Disney

http://www.youtube.com/user/dankutza?feature=mhee



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Am fost ieri la babyexpo. Batea vantul pe acolo. Cei care aveau stand, erau ingrozitor de plictisiti. Am vorbit cu 3 cunostiinte care au stand acolo si mi-au spus ca nu a fost asa in nici un an. Multi veneau si joia, pe principiul ca era mai liber. I-am luat Cezarei, doar un fular, o vestuta, o caciula de mos si cam atat. Cam subtire cu ofertele, mostrele. Poate in week-end.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

Neatza,

Stephy draga mea, strumfii tai sunt niste dulci

Multumesc de incurajari, plec acum catre un ortoped, sa vedem ce-mi zice, oricum deja sunt secata de puteri si de lacrimi, dar sunt constienta ca trebuie sa fiu optimista si sa sper ca se va rezolva repede.

cand revin pun poze promit, pana una alta am scapat de buric

LA MULTI ANI CEZARA sa fii fericita sa cresti mare frumoasa si sanatoasa

Mergi la inceput