Strengari de Martie-Aprilie 2012 - 15

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monna3 spune:

Buna fetele,

Anda las-o mai usurel sa se mai odihneasca si bebe Toma putin
dia_tm te asteptam cu vesti bune de la dr
lelu si J.D. si noi avem in plan sa facem piftie de Craciun . Am mai facut acu vreo luna in urma dar eu mai vreau sa creasca fata mare
pai ma Chito asa concediu ai tu?

Pup fetele

Monica, fericita 25+ cu Cezar-Andrei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monna3 spune:

ma fetelor dar pe unde umblati voi???? ia sa fac eu PREZENTA . ma lasati singura pe aici?

Monica, fericita 25+ cu Cezar-Andrei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelli spune:

BUNA FETELOR
buna monnama bucur ca sunteti bine, si pt finn k a scapat de interventie,eu sunt ceva mai bine cu siropul asta doar k am inceput sa maninc ceva mai multazi am avut o zi plina de plimbare si multe cumparaturi ,abia astept sa ajungem in ro,nu am pofte de nik special ,k le pot face si aici, mi-e tare dor de ai mei, desi vb cu ei aproape zilnic si ne vedem la web, dar totusi astept colindatorii si mesele in familie, vorbeati de apetit sexual, la mine a scazut bn k incerc sa nu neglijez prea mult sotuliar in ceea ce il priveste este intelegator chiar dak uneori mai pune boticul va

19+ Maria-Simina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SuperMami_1 spune:

Mona, sunt eu prezenta
despre apetit, ce sa zic...lipsa...chiar in seara asta am fost la ginecoloaga la control...si zicea s-o lasam mai moale cu ca tot am placenta praevia si sa evitam sangerarile.... iar eu i-am zis ca nu prea ne omoram timpul cu asta pt ca nu e dorinta...in schimb la sarcina cu Rares.... eram super horny...nu cred ca am facut pauza vreo luna(adunat sarcina si lauzie)...dar eram mai tineri si dorinta mai puternica...acum avem mai multe preocupari...
Carina, foarte frumoase hainutele luate !

Miha, mamica fericita de Rares si 22+ cu bebe Vlad, zis si "Nuca"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monna3 spune:

Miha si in rest e totul ok, nu? Ca ai spus ca ai fost la control azi

Monica, fericita 25+ cu Cezar-Andrei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monna3 spune:

nelli si eu ii mai spun sotului tocmai sa nu-l neglijez dar daca el nu vrea... eu ma bucur .

Monica, fericita 25+ cu Cezar-Andrei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tala spune:

Chitzo ai inceput concediul asa cum planificam si eu . Parca ma roade rau ca stiu eu ca e praf pe dulapuri , dar din pacate mare lucru nu cred ca voi putea face pt ca la cel mai mic efort ma cam doare burtica si nu vreau sa risc. In fond, pt asa sunt acum in medical, asa ca pun sotul la munca , eu doar comentez.
Maine repet analiza, sper sa iasa ok si sa nu fie nevoie de antibiotice (n-am mai luat de 7 ani, nu e cazul sa ma apuc acum in sarcina)
A inceput Baby Expo, merge cineva? eu am de gand sa merg maine dac ma tin balamalele (am obosit si la Baby Boom si eram mai tinerica...). Sunt stresata ca nici nu stiu ce interfon vreau, ce carut (exceptand cele de sute de euro) si ce scaun de masina.
Fug sa adorm un mucios.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelli spune:

mona

19+ Maria-Simina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelli spune:

voi cum stati cu arsurile si refluxul?la minea inceputin afara de faptul k e deranjant din cauza senzatiilor imi pare rau k nu mai pot mink clementine care imi plac asa multtot mai maninc chiar dak stiu k am arsurimai dau cu un ceai de musetel si sper sa nu am probleme mariva sanatate multa la toate si la toti puiutii http://www.youtube.com/watch?v=JYR5l7S4y20

19+ Maria-Simina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ronina spune:

Monna: prezenta!
Nelli: cu arsurile o duc si eu cam rau si inca de multa vreme cand nu mai rezist bag cate un Rennie.

25+ Bianca

Mergi la inceput