Recomandare

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

iar ai inceput cu citate..parerea ta unde e?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deceneus spune:

Opinia mea coincide cu ce am recomandat.
Doar nu o sa repet ce au scris altii, si apoi sa fiu acuzat de plagiat.

Daca esti interesata am si eu cateva opinii despre Pro sau anti globalizare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Citat:
citat din mesajul lui Deceneus
Doar nu o sa repet ce au scris altii, si apoi sa fiu acuzat de plagiat.

Fii fara grija! Nu se pune in miscare Academia Romana pentru niste postari pe dc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

exceptand situatia in care ajungi ministru :)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Aoleu!Butonand telecomanda am crezut ca otv si-a schimbat formatul pt. ca in locul "spurcatului la vorba" de Barbu si pe care il evit din acest motiv, dadui de alte personaje si cand am ascultat ce spuneau am inlemnit!
M-am nimerit tocmai cand una si ulterior cealalta persoana si-au declinat identitatile.
Va sfatuiesc sa urmariti si voi si ulterior sa comentam pt. ca eu nu mai stiu ce sa cred.
Este manipulare sau sunt rabufniri ale serviciilor care nu mai suporta o anumita situatie!
Prin formatia mea ma bazez pe logica si logica are nevoie de argumente beton!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Deceneus, blogu` tau sau ce-o fi ala nu m-a facut sa citesc cu interes.Dupa primele randuri,parca era economia de cls.XI-a pe care am dat-o la bac.Un deja-vu....nici acolo nu e parerea ta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Numa' ce aflaram niste dezvaluiri de coma ale unui inspector ANAF la ...otv si Realitatea anunta ca "News Alert" sanctiuni ale ANAF de urgenta pt. TVR!
Mai sa fie, mai sa fie, imixtiunea politicului in media este reala?
Chiar sa fim luati de prosti si sa fim pusi la ordine de politruci? Chiar asa de batjocoriti am ajuns dupa sacrificiile din '89?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Care sacrificii?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Eumada, cati ani ai?Erai bebe in '89 de nu stii ca au murit oameni?

Ca acu' ne intrebam ca prostii de ce au murit acei tineri nu inseamna ca nu au fost sacrificii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

b.nica, de cand esti cu ochii lipiti de otv ai inceput sa ratezi esentialul! Ieri de exemplu, s-a comentat pe mai multe posturi TV subiectul tau preferat: tracodacii si filmuletul care circula pe web. Savuroase bataliile din studiouri!
Am aflat si eu ceva nou. Daca stiam ca tracogetii sunt buricul pamantului, ce-au colonizat toata Europa, Asia si Americile, c-au inventat scrisul si religia, ei bine, ieri am aflat ca sunt si primii legislatori.

Mergi la inceput