Un Craciun mai vesel pentru Adriana

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns teodora.g spune:

Multumesc frumos.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

Buna, ma bucur sa vad actiunea. Eu pregateam un pachet pentru ele si de sarbatori. Ma bucur ca am masurile Adrianei ca pana acum i-am cam trimis dupa ureche hainele, sper ca s-au potrivit. N-am stiut ca e ziua ei pe 3 dec. Nu cred ca maine am sa-i pot cumpara si trimite ceva, dar poate gasesc o solutie.

Povestea unui Dor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan un

Portocale pentru Mos Nicolae

Ajutoarele lui Mos Craciun



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodora.g spune:

Buna,
Ma bucur sa te vad aici. Da, ziua ei e pe 3, dar oricum eu ma gandeam la ceva de principiu pentru sarbatori ca na, Adi nu prea are de unde sa primeasca ceva dulciuri sau hainute sa se poata bucura si ea. O sa merg eu pe la ele, e si fatele Mihaelei (care oricum are si el copilul lui si bine cu banii nu sta deloc).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

nu credeam ca mai am prin casa , ca am golit in ultimele 2 luni cam tot, dar am gasiiit, pe langa cizmele groase ce le am pomenit azi, inca o pereche de cizme de cauciuc si costumul gen "ski' de anul trecut al fie`mi, plus a mai dat ea o bluza :-)
sunt tare bucuroasa ca putem trimite si Adrianei ceva.
dulciurile le voi cumpara la sfarsit de saptamana si dau un semn cand livrez coletul la posta !

_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela

Si tu poti fi Mos Nicolae

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodora.g spune:

Ok, merci frumos. In ianuarie planuim sa mergem la munte, eu cu sotul meu si ne gandeam sa luam si fetele, acum depinde cum stam si cu banii, asa ca o sa-i fie folositor costumul de ski Adrianei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

of, teodora...speram ca sfarsitul asta de an sa vina cu vesti mai bune:(
chiar ma gandeam la ele, zilele astea...
o sa-i trimit si eu ceva, nu stiu inca ce, dar sigur gasesc eu ceva.
nu cred ca o sa ajunga asa repede, pentru ziua ei, sau mos nicolae, dar in we ma mobilizez si saptamana viitoare ii trimit un pachetel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_OR spune:

am trimis si eu o "felicitare" astazi pt Adriana, eram pe fuga si nu am putut sa ma organizez asa rapid sa trimit ceva frumos pt ziua ei.sper sa reusesc de craciun.

Mihaelei ii doresc muuuulta, muuuulta sanatate ,sa aiba parte de zile mai bune de acum inainte si sa poata tine loc si de mama si de tata pt printesuca Adriana

un brat de pt amandoua luptatoarele


Cristina, mamica lui Denis Mare(17 iunie 2004)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodora.g spune:

Multumesc frumos pentru incurajarile si sustinerea voastra.
Eu pana luni voi fi libera si acasa nu am instalat inca internetul, asa ca ne auzim in principiu luni cu promisiunea ca o sa va povestesc cum a fost la ziua Adrianei.
Va pup!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

+1 cadou de la Oradea, donat de prietena mea si fiul ei
si va mai avea o surpriza mare de plush de la Herra care plus un alt joc donat tot de o userita DC
toate astea si hainutele pleaca luni

_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela

Si tu poti fi Mos Nicolae

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Buna, sanatate multa mamicii, SA FIE TARE PT FETITA EI!
Imi amintesc cazul , am citit anul trecut despre el parca, f trist


Sa dea Domnul sa fie mai bine pt ele de acum incolo!


Teodora, da Mihaela are mutatie la adresa asta?intreb pt ca din cate stiu eu la posta iti cere buletinul si daca nu figureaza adresa in buletin nu ti dau coletul chiar daca numele este ok.Cel putin asa am intalnit eu, ca sa trimita fetele pachet si sa nu poata sa l ridice, ar fi pacat.daca nu are adresa asta in buletin tb sa te interesezi de nr. oficiului postal de pe langa ea de unde se ridica colete si sa fie trimise coletele ,, post restant,,.
Poate nu am citit eu bine, cat poarta Mihaela xxl?48-50 ar fi ok?

Mergi la inceput