Aradence DC (168)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

La multi ani sarbatoritilor de azi: Raul-Andrei, Serban-Andrei, Alesio-Andrei, Alex-Andrei!

Niko, n-am uitat sa-l trimit pe Calin dupa hainute, dar a fost cam ocupat. Te sun eu inainte.

CristinaR, am pus comanda la Amway, saptamana viitoare ajunge.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Incepand de azi, la Laser System va puteti programa sa faceti gratuit un control ginecologic, este vorba de un program derulat pentru depistarea cancerului de col uterin. Trebuie doar bilet de trimitere de la medicul de familie si adeverinta de la locul de munca. 0257/ 213 211 e nr de telefon pentru programari.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

La multi ani Romancelor aradence!

Ce faceti, sarbatoriti?

Flavia, am aflat si eu ieri de programul de la Lassr. Sper sa faca fatza ca luna trecuta au avut alt program, pentru depistarea cancerului de san si cu bilet de trimitere se facea eco mamar gratuit. Au fost foarte multe paciente si nu le-au putut servi pe toate, am inteles ca se reia iar programul, nu stiu cand.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Alina eu am fost si la ala , avand in vedere ca am in familie probleme m-am dus. Daca iti faci programare la inceput gasesti loc, dar dupa cateva zile sunt epuizate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana11 spune:

Salutare si La multi ani sarbatoritilor carora nu le-am urat.

Eu am incercat azi toata ziua sa sun la Laser si ba era ocupat ba era scos din functiune probabil, cand intr-un final i-am prins nu mai aveau loc pentru nicio programare si mi-au spus sa revin saptamana viitoare ca poate se prelungeste programul si pe luna ianuarie.

In rest nimic nou, ma straduiesc sa nu inghet ca tare friguroasa mai sunt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Waw Diana, asa repede s-au epuizat locurile???

Noi trebuia sa plecam in Retezat 2 zile, ca mi-am luat si azi zi libera si pana luni aveam cateva zile de relaxare, din pacate insa bolesc si eu si Bogdi, el trage de o faringotraheita si e pe antibiotic, o tuse urata rau, mai ales noaptea si febra, iar eu de aseara cu o raceala, poate luata de la el, nu stiu, dar imi vine sa dorm intr-una. Asa ca s-a dus relaxarea mea din pacate.

In rest nimic interesant ... Bogdi nu mai vrea la karate, merge la sah mai nou. Facem in prostie pe puzzle-uri, din ce in ce mai grele, l-am prins ca ii place si i-am luat o gramada in ultima vreme. De Mos Nicolae i-am luat un circuit pentru masini, asta si-a dorit, iar de Craciun vrea ceva rampa pentru masini (a vazut la Dragos a lu Alinamoro) si o cutie cu masinute mici, inca neachizitionate. La mine Mosu a venit mai repede cu un tel Samsung dual-sim, tot vroiam eu unul pe care sa mearga si Digi si Orange si am primit, asa ca is fericita ca nu mai car 3 telefoane dupa mine, ci doar 2.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

La multi ani sarbatoritilor si din partea mea.Mi-am pus si io steag
FLAVIA chiar si eu am sunat odata si nu i-am prins,dar era clar ca o fi full.Imi pare rau de voi,cu raceala.
DIANA si io ma inscriu la friguroase
FLAVIA spor lui Bogdi la capitolul puzzle.Diana de vreun an le-a abandonat,dupa intr-o vreme era foarte pasionata.N-a facut puzzle cu mai mult de 150-250 bucati,de fapt doar unul are de 250 de bucati si nu avea rabdare sa il faca tot odata,il mai lasa si peste noapte pe birou si il termina a doua zi.Acum stau toate in asteptarea lui Tudor.Am inceput saptamana asta si cu el alea de 6 bucati si se vede ca ii plac,daca pun io 2-3 colturi aproape ca se descurca singur mai departe cu celelalte 3-4.
Jucarii i-am luat doar lui o parcare si cateva seturi de masinute cu accesorii (de pompieri,constructii etc.) ,sper ca asa sa il fac pasionat de masinute ca el se joaca cu vasele de bucatarie ,papusi, trusa de doctor ... dar si cu lego alea mititele.
Dianei nu i-am luat nimic, doar ceva haine si nici nu-s hotarata ce sa ii iau.Sunt scumpe ca frasu; toate
Interesant telefonul ala,nici nu stiam ca exista asa ceva,is rau in urma cu tehnologia.
Legat de activitatile la palat,Diana inca e pe baricade,merge la germana,engleza,desen (unde sta doua ore si deci o ora e colega cu Glad ),gimnastica-aerobic si dans sportiv.Vad ca o tin capacele,ba ma mai intreaba si de dans popular si altele la care am inscris-o dar n-am dus-o,sau la care n-am inscris-o defel.Doar de sah imi pare rau ca anul asta nu se potrivesc orele nicicum sa o duc.
DIANA11 chiar voiam sa te intreb,tie ti-a zis ceva profa aia sa o dai pe Alexandra la liceul de arta? Si la concursuri a fost? Ca stiu ca si ei i-a zis ca e talentata si i-a zis sa vina mai des.Te intreb fiindca i-a pomenit hu' husband ceva de liceul de arta data trecuta si ca o sa o duca la nu stiu ce concursuri,dar isi facea probleme ca e tare "firava". Si la curs zicea ca sa stea doua ore "daca rezista",cum fras sa nu reziste si inca daca ar vedea-o dupa aia acasa ce face (impreuna cu frate-su) pana dupa ora 23 E de groaza cata energie are in ea Am zis ca daca o duc la atatea - doua fiind cu miscare,se va mai obosi,dar nici poveste.
NICO Diana are serbare la gimnastica-aerobic,in 17 la polivalenta.Maia cand are?


MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009) www.dropshots.com/DIANATUDOR" target="_blank"> POZE
"10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla"

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=18" target="_blank"> VOTATI POZELE DIN ALBUMUL "VARA 2011 AMINTIRI DE VACANTA"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Ma inscriu si eu in clubul bolnaviorilor cu o minunata rino-sinusita. E prima oara cand ma confrunt cu asa ceva, interesant...n-am ce zice. Mamaruta mea a inceput din seara asta sa tuseasca, sper sa o dreg peste weekend.
Flavia, cand face B sah? Mara are martea de la 17 la Palatul Copiilor si-i place tare mult. Insanatosire grabnica!
Diana, si eu ma inscriu in clubul frigurosilor, brrr....prefer oricand sa torc ca o matza la gura sobei decat sa ma bat cu bulgari de zapada.
Weekend frumos tuturor!

Mama Marei si a Dorei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niko_26 spune:

Salutare si sanatate la piticuti si mamicutze!
Moni vezi ca e in 17 la ora 14. O sa fie serbare cu tori copiii de la aerobic asa ca ne vedem pe acolo.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

La multi ani, micuta printesa Maia! Si felicitari parintilor pentru o asa mandrete si cumintenie de fata!

Va doresc un Mos Nicolae bogat si "La multi ani" tuturor celor care numele acestui sfant!



Mama Marei si a Dorei


Mergi la inceput