Ciorapi banda adeziva

Ciorapi banda adeziva | Autor: violetan

Link direct la acest mesaj

Ador ciorapii cu banda adeziva, dar nu am reusit sa ma dumiresc pana acum si v-as fi tare recunoscatoare daca m-ati ajuta cu un raspuns.
Caut de ceva vreme ciorapi cu banda adeziva ori cu numar mai mare de deni (40-50 macar) sau, daca nu s-a gandit nimeni pana acum sa fabrice, macar opaci. Aveti idee daca cer prea mult? Exista asa ceva?
Ma duce mintea ca astia nu sunt totusi ciorapi de purtat la -40 de grade, dar daca am masina si peste tot unde merg e cald, de ce n-as purta si toamna-iarna??

Astept un raspuns cu infrigurare.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lo_li_Ta spune:

Eu am gasit anul trecut la Golden Point. Grosi, subtiri, cu model, fara model. Si prin model nu ma refer la trandafirasi, fundite si alte cele care nu-mi plac deloc, ci erau ciorapii facuti in asa fel incat sa para de dantela sau ca dresurile groase de purtat cu rochite de lana Anul asta n-am mai cercetat, dar presupun ca s-or mai gasi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violetan spune:

[quote]citat din mesajul lui Lo_li_Ta

Eu am gasit anul trecut la Golden Point. Grosi, subtiri, cu model, fara model. Si prin model nu ma refer la trandafirasi, fundite si alte cele care nu-mi plac deloc, ci erau ciorapii facuti in asa fel incat sa para de dantela sau ca dresurile groase de purtat cu rochite de lana Anul asta n-am mai cercetat, dar presupun ca s-or mai gasi.
[/quote


Mulyumesc, Lolita, unde e Golden Point?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lo_li_Ta spune:

In Plaza Militari. Mai era si in Unirea la etajul II, nu stiu daca o mai fi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

la Calzedonia gasesti sigur.
habar nu am daca exista si in Romania Calzedonia ,in strainatate sunt prezente magazinele in fiecare Mall,artera comerciala pietonala.


3 sarcini extrauterine
FVL pozitiv,heterozigot-gena1691A
3 FIV-uri nereusite
2 FET-uri nereusite
urmeaza FIV4... in toamna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinabobe spune:

si eu am gasit anul trecut in unirii la un magazin la et 2 parca era pe langa triumph magazinul asta. aveau 70 den.
de 40 den uite si aici de ex
http://www.sosetaria.ro/ciorapi-cu-banda-adeziva-fiore-ranja.html#gallery

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violetan spune:

Multumesc mult, fetelor!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danutza26 spune:

in magazinele GATTA gasesti orice fel de ciorapi vrei.precizez ca este magazin de ciorapi ,si foarte buni calitativi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violetan spune:

Multumesc foarte mult, fetele! Acum urmeaza sa merg prin malluri, sa vad unde gasesc. Am fost in mai multe, inclusiv in Gatta si nu aveau decat de 15-20 den.Poate am mai mult noroc acum. Intre timp am comandat si pe net la Charme lingerie, dar nu cred ca au procesat comanda, n-am primit nimic si nici nu raspund la telefon :(...

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladyJ spune:

Citat:
citat din mesajul lui violetan

Ma duce mintea ca astia nu sunt totusi ciorapi de purtat la -40 de grade, dar daca am masina si peste tot unde merg e cald, de ce n-as purta si toamna-iarna??

Astept un raspuns cu infrigurare.

Violeta, mami de Laurentiu Cristian 15.08.2007






Chiar ai purta ciorapi cu bada adeziva iarna?
Oau ! Ai grija la sanatate, practic vei fi in chiloti la minus grade.



Mergi la inceput