Impreuna * Craciunul 2012 * pentru 60 de copii * 2

Raspunsuri - Pagina 33

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Daria daca iti place alt cos am inteles ca le poate face capac.

Alex_andra sincer imi pare rau si crede-ma ca ii zic lui Crisa.In ultima perioada nu e atenta deloc si imi pare foarte rau nu stiu ce sa zic.Clar ca acuma sunt super suparata.

Dupa sarbatori revin pentru cosuri noi.


Sincer nu trec printr-o perioada prea stralucita asa ca imi pare rau de incurcatura.





Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catod spune:

Citat:
citat din mesajul lui gusta

Sincer nu trec printr-o perioada prea stralucita asa ca imi pare rau de incurcatura.





Marilena si Mara Augusta



Gusta, asa ca o incurajare, vezi ca esti printre nominalizatii la categoria cei mai iubiti la Desprecopii.
Hai fruntea sus!!

_

Cami si Mihnea



_

"Nu merge in spatele meu,s-ar putea sa nu conduc.Nu merge in fata mea,s-ar putea sa nu te urmez.Mergi langa mine si fii prietenul meu" ( Albert Camus)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

Hei, gusta, pai ce-i asta??

Doar ti-am spus ca nu e nicio problema, ca imi place f tare cosuletul

Banuiesc ca esti necajita de altele, totusi....ce sa zic, nu stiu cum sa iti ridic moralul, doaar sa-ti dau un mare pup virtual


Daca nu se poate face cosuletul pe dimensiunile mai mari, nu e nimic, imi pot face unul exact cum e cel vandut catre mamagiulei.


Gusta, capul sus, pieptul inainte si zambeste....uite, il vezi?...dupa colt, mai, cum nu-l vezi??....e Mosul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Catod ce nominalizare poate la nebuni ,voi sunteti cei care ati ajutat cel mai mult eu numai asa pe langa.

Alex_andra am realizat de la cos ca Crisu meu numai poate si ca la ea e ceva ca la mine si ne-am dorit amandoua sa facem cu cosurile asa frumos da nu stiu cum sa ii mai explic.Si ea isi cere scuze si ma bucur ca iti place.

Necazul si supararea mea nu are nimic cu voi.De cand numai e tata viata mea e alfel si durerea e imensa uneori si ma pierd.Mi-am luat si mai mult munca si sunt total pierduta si realizez ca numai pot.Acuma lumea se preagateste de Craciun si eu dau cu var si in urma mea e un dezastru.Azi am plans ca un copil mic si ma intreb singura cand am sa ma linistesc.Nu era topicul aici sa zic dar poate imi trece daca mai scriu.



Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Buna ziua.

Vreau sa va urez un Craciun Fericit si multa sanatate ,bucurii si multe fericiri.Sa aveti parte de un Craciun superb si alb daca se poate si numai lucuri bune .





Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Craciun Fericit !

_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

am revenit tot io :-)
http://www.flickr.com/photos/21299120@N04/6481575481/in/photostream
se poate un cos asa, doar culoarea natur si mov in dungi cu capac
si unul la fel dar cu verde in dungi si capac

bine nteles cu cost suplimentar daca este !

_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Buna

Daria sincer nu iti pot da raspuns decat cand vii copii la scoala.Dar eu am sa intreb pe crisa si te anunt.

Multumesc ca mai vreia sa cumperi de la noi.





Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

E cumpana dintre ani! Sa privim inapoi cu iertare, inainte cu speranta, in jos cu intelegere, si in sus cu recunostinta! Un An Nou plin de bucurii si impliniri! La multi ani! Diana si Alex

mami de Alex nazdravan www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii
Vine Mos Craciun
poze Alex http://www.flickr.com/photos/72360957@N03/6573967211/in/photostream

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Dragelor,va doresc un An Nou mai bun si mai frumos ca precedentul,plin de bucurii si impliniri,cu sanatate si tot ce va doriti sa se implineasca!
Felicitari inca o data pt aceasta actiune,sunteti minunate!

POZE CU NOI
de David Christian

Speranta si incredere pentru David
Poti ajuta si tu!Bazar umanitar pt copilasi speciali!.

Mergi la inceput