Ajutoarele lui Mos Craciun ( 2) in actiune !

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Citat:
citat din mesajul lui dandusa

remediat problema cu pozele

Dicirstea,
faci o treaba minunata


ps:am si eu o dilema acum,cu ce impachetam tablourile,tot cu hartie de cadouri?



Eeee, asta e alta problema...plus fragilitatea la transport (cel putin cele din arhiva UAP sunt inramate si au si sticla, ca asa erau acum 30 de ani. La cele ale lui Murivale nu cred ca va pune sticla, dar oricum, trebuie protejata pictura...grea treaba, dar o sa-i intreb chiar pe ei, ca stiu cel mai bine.

Luni o sa vorbesc si cu un importator de bijuterii din argint...sa vedem ce poate oferi.


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA;www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2, A DOUA MINUNE, MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc1.jpg" target="_blank"> VREM PE SKYJET!!
www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc2.jpg" target="_blank"> NU MAI VREAU SABII TOATA VIATA!!
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=7" target="_blank"> A INCEPUT VOTAREA!



www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius! ; Sa o ajutam pe Georgi sa mearga ; Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Buna!

Am adaugat la bazar doua produse pentru aceasta actiune, sper sa fie cu folos:

http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=35829&n=Pix-punctator-cu-laser-si-lanterna
http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=35830&n=Rama-foto-si-carnetel

Succes, sa se stranga cat mai multi banuti!


Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

DICristea

exceptional!
o sa avem o licitatie la inaltime


da, in cazul in care o sa fie o licitatie paralela si online / in felul asta poate participa si diaspora la evenimentul de la Opera pentru Copii/ cred ca va fi nevoie de vreo 2-3 laptopuri sa putem in timp real tine evidenta

vai incep sa am emotii de acum

Am nevoie de pozele si descrierea obiectelor pentru a face un mat de prezentare pentru ele



Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (2 ani) si Teo voinik (4 ani)

www.meseriademama.blogspot.com/" target="_blank">despre Zana Maselutza



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

Dandusha am reusit sa vad pozele!

super, ai surprins 'febra creatiei'

Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (2 ani) si Teo voinik (4 ani)

www.meseriademama.blogspot.com/" target="_blank">despre Zana Maselutza



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

Citat:
citat din mesajul lui alinuk

Dandusha am reusit sa vad pozele!

super, ai surprins 'febra creatiei'

Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (2 ani) si Teo voinik (4 ani)

www.meseriademama.blogspot.com/" target="_blank">despre Zana Maselutza



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Citat:
citat din mesajul lui alinuk

DICristea

exceptional!
o sa avem o licitatie la inaltime


da, in cazul in care o sa fie o licitatie paralela si online / in felul asta poate participa si diaspora la evenimentul de la Opera pentru Copii/ cred ca va fi nevoie de vreo 2-3 laptopuri sa putem in timp real tine evidenta

vai incep sa am emotii de acum

Am nevoie de pozele si descrierea obiectelor pentru a face un mat de prezentare pentru ele


Mi-au promis ca le vor trimite ei, poze lucrari cu prezentarea aferenta sunt niste profi' si niste draguti


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA;www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2, A DOUA MINUNE, MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc1.jpg" target="_blank"> VREM PE SKYJET!!
www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc2.jpg" target="_blank"> NU MAI VREAU SABII TOATA VIATA!!
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=7" target="_blank"> A INCEPUT VOTAREA!



www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius! ; Sa o ajutam pe Georgi sa mearga ; Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura B spune:

Mihaela, tocmai am trimis si eu niste bani prin Paypal. Te rog sa-mi confirmi primirea (cand ai timp sa verifici). Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Alinuk, nu ma uita si pe mine, te rog, cu o prezentare a evenimentului..asta pana apare invitatia care poate fi descarcata


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA;www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2, A DOUA MINUNE, MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc1.jpg" target="_blank"> VREM PE SKYJET!!
www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc2.jpg" target="_blank"> NU MAI VREAU SABII TOATA VIATA!!
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=7" target="_blank"> A INCEPUT VOTAREA!



www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius! ; Sa o ajutam pe Georgi sa mearga ; Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui Laura B

Mihaela, tocmai am trimis si eu niste bani prin Paypal. Te rog sa-mi confirmi primirea (cand ai timp sa verifici). Multumesc




au intrat banutii!multumim frumos!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=17" target="_blank">Avem poze in concurs,daca va plac,votati-ne!mh1 si mh2!multumim!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aka spune:

Am primit colete de la mamagiuliei (Cristina), Happiness 4 you (Nana) si Any vovcu. Cred ca le-am identificat bine.
Multumim foarte mult.

nu uitati sa ne votati www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=2" target="_blank">aka1 si aka 2

Mergi la inceput