Mamici inimoase de Constanta(158)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

week-end plakut va doresc

Vine Mos Nicolae, Hai la portocale !

Ajuta-l pe Mos Craciun sa vina
SOACRA MARE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns boticelina spune:

rox am vazut la alt subiect ca vreti sa luati calendar de advent. Am vazut calendare de advent de la Lego, in care in loc de ciocolata descoperi jucarii lego. In duty free la poarta I. 20 de euro, mult, da mi-au placut tare.



Monica si Nancy, 04.07.2008
"If you are unware of your choices, then you have none"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Da ,Rox,distreaza pe toata lumea ,care o aude.Nu stiu cu cine o semana caci vorbeste stalcit si pocit ,mai "greseste" si vorbeste si corect ,dar non-stop

Wk placut tuturor!

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!
Razbunarea cea mai cruda este cand dusmanul tau e silit a recunoaste ca esti bun si dansu-i rau.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Happy, nu iti vazusem mesajul. Iti trebuie costum popular? Am eu unul complet, frumos tare, din Bihor . Sper sa ii vina Aylei, ca Maria nu a apucat sa il poarte, ca i-a ramas mic cam de multisor . L-am tot imprumutat fetitelor cunostintelor.

Si eu vreau calendar de advent. Super cu lego, dar exclus sa iau 3 . Ma gandeam ca la Kaufland au, dar nu am ajuns.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

In alta ordine de idei sunt cam suparata. Lui Stefan ii fac tratament pentru reflux/gastrita. Maine ii fac si alte analize. Il doare tare stomacul. Si dupa ce ca nu manca mai nimic, mai e si la regim acum . Nu mai stiu ce sa ii dau sa manance, ca NIMIC din ce are voie nu vrea . Si le-am promis si calendarul de advent .

Vladis, Georgi, imi pare tare rau pentru vestile proaste. Sanatate multa!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns boticelina spune:

Cornelia imi pare tare rau de suferinta lui Stefan. daca vrei sa incerci si cura cu oua de prepelita zi-mi ca-ti dau eu oute proaspete (am si io 10 pasarici in balcon ). Din ce am citit pe net ar avea rezultate.

I-ai doar lui Stefan advent lego ca tine regim si la restul cu cioco. La kaufland anul trecut era unul cu jucarii de lemn cu tematica de craciun dar tot scump, 70 de lei...



Monica si Nancy, 04.07.2008
"If you are unware of your choices, then you have none"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymumy spune:

Vai, Cornelia, ar fi super daca ni l-ai putea imprumuta, doar sa-i vina.Nu mai stiu daca am nr tau de telefon...Zi-mi doar cind poti sa mi-l dai si dau o fuga pina in Agigea.
Insanatosire grabnica lui Stefan!

Ghiulten, mami de printesa Ayla (15.01.2004) si 29+ cu alta minune de
Hai sa-l ajutam pe Bibi sa se faca mare http://viatacudba.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Bun regasit, fetelor!

Va multumesc din suflet pentru gandurile bune

Eu o perioada nu am avut voie la calculator si cateva zile nu mi-a mers internetul, am mult de recuperat.

Sunt bucuroasa ca vad bine fara ochelari si ca a meritat efortul cu operatia
In rest am reusit sa racesc si eu putin, sper sa nu dau si la baieti.

Suparati ca avem sparta o teava de apa sau canalizare si ni s-a umflat peretele la dormitorul lui Sebi si dupa ce ne-am chinuit sa facem curatenie generala, acum trebuie sa ne apucam de spart

Insanatosire grabnica bolnaviorilor


Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Neatza!
Haideti la !

Calendare avent cu ciocolata am luat din Penny cu 5 lei bucata.

Cornelia multa sanatate lui Stefan. Legat de itari nu poti spune ca ai imprumutat unii de la un baietel,dar de fapt sa fie ai Mariei?

Va doresc we placut!

***************************************
Puii nostrii speciali: Mihaita, Bogdan, Ionut Minoiu, David, Bibi
***************************



1 , 2, 3
Eu, Alexandra -Elena & Teodora Lucia




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Citat:
citat din mesajul lui happymumy

Georgi, mie imi trebuie pe 1 decembrie, si posibil, la serbarea de Craciun. Daca nu gasesc sa improvizez altceva, o sa apelez la tine. Problema ramine totusi ia. Cornelia? de unde ai luat ia??


Pai am si IE nu-ti bate capul, am si fote facute din mileuri dealea rosii prinse pe un brau de funda rosie... daca nu gasesti o varianta mai buna suna-ma si ti le dau cu totul. O esarfa pe cap gen Sofia Vicoveanca sau un baticut... si gata costumul... Are mama si o vesta gen traditional dar cred ca e mare pt voi si e cam groasa ca sa mearga cu ia cu maneca pana la cot

Referitor la actiunea de Mos Nicolae a cumparat cineva 2 produse de la mine din bazar si am rugat-o sa plateasca in contul actiunii de la umanitare. Cu ocazia asta am constatat ca multe produse puse la bazar nu le mai am si le-am inchis, dar vreau in acest we sa verific neaparat ce mai am la cutie si sa ofer si eu ceva, ori pun la bazar, ori va dau voua la cutia pentru actiunea din CT.

Eu sunt la munci fetelor... care imi tine companie?...



Ce am eu de oferit si/sau vandut?

Mergi la inceput