Mamici si viitoare mamici de gemeni&tripleti(62)

Raspunsuri - Pagina 32

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Monas spune:

Buna mamici,
Burticilor le doresc rabdare iar maicilor si mai rabdare. Ca aia-mi lipseste mie cel mai mult.
viss: City Mall ar fi bine zic eu, ca Celalalt din Baneasa parca e prea departe rau.Ce ziceti ? ramane City Mall?
Adipapazi: le-am luat si eu la indicatia ta cereale de la Humana cu maracuja. Sarmanii copii mai sa ramana fara ele, asa de mult imi plac si mie .
Copchiii mei au descoperit tipetele si urletele. De vreo cateva zile urla zici ca-s salbatici. Asa comunica ei intre ei. Ulra unul , imediat raspunde si celalalt si apoi se uita incantati la noi. Nu vreau sa stiu ce or zicevecinii, dar pana la ei asurzim noi. Daca stau sa caut prin amintiri, si mie-mi placea la culme sa tip (bine, eram maricica ca-mi amintesc ) cand ma jucam cu sora-mea. Mama venea intr-un suflet si ne certa, iar eu nu-mi puteam explica ce are cu noi, ca noi ne distram super asa.
O fi ceva genetic
In rest trante si trante la greu. Nu mi-e decat de capetele lor...Fabi mai are un hobby. Sta in premergator si se apuca de cate ceva (piciorul veiozei, premergatorul Evei ) si se rastoarna cu premergatorul lui precum o broasca testoasa. Apoi da din picioare si zbiara sa fie salvat. Vorba vecinei mamei, cand se autocompatimeste [t ce viata "grea" are ea: "nu stiu de unde om fi asa grase la cat muncim si ne consumam"
Va pupam.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viss spune:

-ramane city mall, la etajul 2, restaurant, ora 12, duminica? le asteptam ptr confirmare maine pe celellate mamici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monas spune:

Buna dimineata mamici,
viss: asa ramane. iti trimit mai incolo pm cu nr de telefon, nu ca nu ne-am recunoaste acolo, dar s afie
celelalte mamici ce zic?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary1975 spune:

Urez bun venit pe lume noilor copilasi, sa fie sanatosi si papaciosi iar mamica sa se refaca repede si sa aibe laptic bun si dulce.
Cereale de la humana am comandat si eu si sunt chiar mult mai ieftine decat in magazine, farmacii .... pacat ca le papa doar Ianis, ca Luca a facut alergie la ele, chiar si la alea de 4 luni , care nu contin gluten. Nici acum nu mananca bine. Eu nu stiu cum reuseste sa ia in greutate ca mananca mai mult lapte...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitza35 spune:

incercam sa ajungem si noi maine....


tot noi,mai noi :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Sa aveti intalneala frumoasa si sa faceti, apoi sa puneti poze multe! Tare mi-ar place si mie asa o intalnire!



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monas spune:

gabita te asteptam:) si pe oricare dintre voi ce reuseste sa vina.
Laura : facem poze sigur. Te rugam, faci tu capitol nou? Multumim in avans.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Capitolul 63!!



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput