trombofilie Dr Uscatescu

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ioana_55 spune:

Ani, e activ, am mai primit PM -uri, nu stiu ce/ de unde ar mai trebui sa-i fac ceva???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANI.G spune:

acum da, e activ
ai PM

Despre infertilitate si nu numai :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_55 spune:

Ani, multumesc mult de info

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bbnow spune:

sunt o aspiranta la titlul de mamica. Din pacate am mutatii ale genei pai si sunt putin debusolata. Va rog daca se poate sa imi dati adresa de email a dnei dr uscatescu. Am inteles ca uneori raspunde si pe email. Adresa mea de mail este mihaela.popescu28@yahoo.com. multumesc mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fumi spune:

salut,
si eu sunt o aspiranta la titlul de mamica si ma pregatesc de FIV.
Imi trimiteti si mie va rog frumos adresa de mail a doamnei doctor Uscatescu?
VA multumesc din suflet!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lary_ciuci spune:

Buna fetelor, vreau sa ajung si eu la Dr Uscatescu neaparat. Sunt insarcinata in 10 sapt si am inceput tratamentul cu clexane de 0,4 insa am sangerari si nu ma simt bine. Sunt din provincie asa ca v-as multumi daca mi-ati da un nr de telefon, e-mail sau vreo indicatie cum sa ajung la dansa!!!
Multumesc anticipat si sanatate tuturor , Larisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dedicut spune:

Fumi, ti-am trimis adresa. Bbnow, Lary, nu aveti activata mesageria privata si nu pot sa va scriu. Dar daca e urgent puteti sa sunati la Fundeni, cereti la laborator hematologie si vorbiti cu cineva de acolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANI.G spune:

fetele, dna. dr. Uscatescu e la un congres de hematologie si revine peste o saptamana, pe 15 octombrie

poate va e de folos

Despre infertilitate si nu numai :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miparaschiv spune:

Am pierdut sarcina la 10 saptamani. Ginecologul mi-a recomandat sa ajung la dna dr Uscatescu. Puteti sa-mi trimiteti va rog adresa de email a dnei dr la adresa miparaschiv@gmail.com? Multumesc

Mergi la inceput