Prietene la bine si la greu - 147

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

iote frate discutii, pleaca omu pan' la gradi si va faceti de cap

Monis te iubim si ca tine nu gasim

mihamora bine ati revenit

Pirelia, pai au fost multe varinate pt imunizare pe aici, dintre ele amintesc, oscilococinum, catina cu miere, ursuleti cu echinaceea. Eu i-am facut cura de oscilo, acum ii dau o saptamana catina cu mie si o saptamana miere+polen+propolis, plus niste chestii de la homeopat

Lasati agitatele la locul lor va rog, desi daca ar fi sa ma iau de cum a fost la Renus, duminica ar trebui sa nasc[:o], dar nu sunt gata toate, asa ca sa mai stea in ou, basca ca doctorul bolnav e si plecat

Stanucel, stai pana la 2 ani acasa ? hai bucura-te de toate momentele, cand ai sa fii la serviciu o sa vrei pauza de creieras lucrat

Hai mai Lyly iar raceala, mama ei, sanatate maxima

Ionela ce faci draga mea? cum merge tandemul

Raluca, viitoare mama de doi cucuieti, Remus Andrei(8 nov '09) si 36+cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pirelia spune:

Raluci nu le punem la naftalina. Le periem, le parfumam si le lasam la vedere in caz de nevoie sa le avem la indemana.

Miha, regret ca nu ti-a iesit cu stranataturile dar e bine sa te avem aici.

Sanatate tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmickey spune:

da doi ani stau acasa, si asa incerc si eu sa gandesc, adica sa ma bucur pe cat mai mult posibil de perioada asta cu bubulina mea mica

ia uitati ce fetita cuminte are mama...calcam in strachini nu alta prin bucatarie aici



carmen mami de adelina ioana 16.04.2010 si adolescent paul florian 13.09.1993

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pirelia spune:

Invata de mica arta culinara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

Stanucel tare adelina printre strachini

Am primit in sfa pozele de la petrecerea de 2 ani de la gradi si inca cateva tot de pe acolo. Deci e clar ca al meu va fi mare dansator, ce danseaza el acasa, dar acolo face senzatie

Raluca, viitoare mama de doi cucuieti, Remus Andrei(8 nov '09) si 36+cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

eu m-am putut loga cu "prietenelabinesilagreu" cu vechea parola. ce-i drept, mi-a cerut-o de 2 ori si sa introduc si un cod de verificare, insa am reusit.



Ramonika Ruxandra (30.11.2009) tati si Vladutz
zebra roz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ramonika

eu m-am putut loga cu "prietenelabinesilagreu" cu vechea parola. ce-i drept, mi-a cerut-o de 2 ori si sa introduc si un cod de verificare, insa am reusit.



Ramonika Ruxandra (30.11.2009) tati si Vladutz
zebra roz


eu am bagat-o si de 3 si tot nu merge

Raluca, viitoare mama de doi cucuieti, Remus Andrei(8 nov '09) si 36+cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

Eu m-am putut loga fara probleme pe contul comun .
Raluci iti dau pm cu parola ,poate incurci tu ceva borcane . Dar mie nu-mi merg linkurile tale .

edit
acum merg linkurile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

Citat:
citat din mesajul lui shtephy

Eu m-am putut loga fara probleme pe contul comun .
Raluci iti dau pm cu parola ,poate incurci tu ceva borcane . Dar mie nu-mi merg linkurile tale .

edit
acum merg linkurile


multu, aveam alta parola,

acum sigur merg linkurile, erau cu lacat, l-am aruncat...mama lui

Raluca, viitoare mama de doi cucuieti, Remus Andrei(8 nov '09) si 36+cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitza35 spune:

Eu clar sunt mai afectata decat am crezut la mansarda de statul acasa.... nu sunt in stare sa retin poeziile mucosilor.Pai ce pretentii sa am de la ei?

la gradi ne-am cam lasat de plas dimineata (Dragos total,Eva mi se tanguie uneori putin ) dar inauguram plansul la pranz. Cum se face ora 13, Eva se posteaza la usa si incepe "mami,mami,pa,pa,nani,nani". E suficient sa plece acasa un copil inaintea ei ca incepe plansul.Cam nasol fenomenul, ca ma gandeam sa prelungim programul,adica sa prestam si oleaca de somn la gradi....


Bebe Lucas bine ai venit,mami refacere rapida

Am vazut pozele dela party de Bubu la gradi.... Raluci,lumanarica la fel am luat si eu pt Eva, varianta pe albastru( chiar si alt personaj) ai vazut pe undeva ? Eu nu ma hotarasc ce tort sa le comand pt la gradi,sigur va fi doar unul si cu o imagine aplicata. Ma gandesc la Mickey si Minnie,Winnie cu trupa,Popeye si Olive cred ca e prea necunoscut lor..



tot noi,mai noi :)

Mergi la inceput