Aspirante optimiste(736)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

yna

bine ai revenit de la congres! sper ca ai reusit sa te "sustragi" diplomatic de la suetele cu colega gravi!!!

kmy, de IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011
bebe strumph
bobocel de 6 luni
Am invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankcta spune:

Buna dimi dragutelor! Astazi am facut deja o fierbinte pt cele care sunt mai matinale . Dupa mai faceti voi alta
pe toate

Ancuta ,cu voia Universului, in cel mai scurt timp dau viata unei minuni!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique77 spune:

'Neata fetele!

m-am intors de la FUndeni
era si dr. uscatescu si i-am zis pentru ce vin (ca fac stimulare si inseminare luna asta)
m-a trimis la doamna Viorica, asistenta draguta
si Dansa a zis ca nu neaparat acum alt tratament ci daca raman graviduta

in fine
ma duc la ora 15:00 sa iau rezultatele si sa vorbesc cu doamna dr.

Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

neatza!!! multumim de cafeluta ankcta!!!!

kmy, de IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011
bebe strumph
bobocel de 6 luni
Am invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabyv spune:

Neata
Nu am intrat ieri ca am avut multa treaba, plus ca sunt cam in butoi si nu am vrut sa stric atmosfera.
Cat de multe sunteti cu stimulare, sa fie cu noroc luna asta. O sa fie ocupat mosul
Draguta sper ca o sa se rezolve treaba cu closty, o sa iei si progesteron dupa?
La mine nimic nou, astept cu nerabdare sa vina ianuarie. Nu de alta dar am in jurul meu numai bebelusi si la toti trebuie sa le iau cadouri, deja m-am saturat.
Faceti brad chir daca nu aveti pitici? Eu fac pt pisicul meu
Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

am fost intotdeauna pt ideea ca sarbatorile au ceva magnific in ele, dar auzindu-l pe nepotul meu( din partea sotului) ca nu agreaza aceste sarbatori m-a facut sa fiu trista in inima, ati spune poate multe ca este din cazua varstei( a implinit in aceasta toaman 15 ani), ei nu, cik nu si-au facut un brad de ani de zile( il tin in podul casei prafuit)!!!
nu stiu cum sa abordez aceasta problema pt a-l face sa nu mai fie asha inchis in sine, plin de furie si contra la orice actiune de a-l ajuta!

kmy, de IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011
bebe strumph
bobocel de 6 luni
Am invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cixinica spune:

Buna dimineata!
anckta multumesc de cafea
monique tin pumnii sa iasa analizele bune
fetelor stiti cum o cheama pe asistenta dr.U blonda si cu parul tuns f scurt, nu am reusit sa aflu cum o cheama?
o zi minunata sa aveti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miky82 spune:

Neatza fetele!
Ankcta multumim de cafeluta!
Moni sper sa iti iasa bine analizele
Gaby eu fac bradut in fiecare an, decorez prin casa, am un bradut mic artificial pe care il decorez de la 1 dec iar cu o saptamana inainte de Craciun decorez si unul natural .... de abia astept... pentru mine sunt cele mai frumoase sarbatori pe care le astept cu mare drag, ce ma intristeaza este cand merg sa cumpar jucarii pentru copii prietenilor nostri, ma intristez pt ca nu am si eu un bebe al meu sa ii cumpar jucarii...
Kmy tin pumnii verisoarei tale, sa dea Dumnezeu sa fie gravi
Yna bine ai revenit, ce mai faci? cum a fost la congres?
Deny si eu mai am dureri inainte cu o saptamana sa apara rusii asa ca nu cred ca or sa vina mai devreme.

O zi frumoasa tuturor!

In curand
Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici!
anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miky82 spune:

Kmy verisoara ta ia utrogestan?

In curand
Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici!
anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marci1418 spune:

buna dimineata!!! bine vam gasit in casuta noua si doresc la toate fetele cat mai curand sa primesca vestea cea mare...
moni bafta la analize si la medic...
eu maine ma duc la medic si sa vad cemi zice...si de ce mai este nevoie

Mergi la inceput