Andreea Cristina - sa o ajutam sa creasca

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns laura69silk spune:

Buna Georgiana,

am transferat si eu niste banuti in data de 06.12, de la Lazar M. As dori cand poti sa-mi confirmi intrarea lor (am mai transferat pe 02 dec si...s-au intors inapoi); sper sa fi intrat.
Sper ca micuta Andreea sa se simta mai bine si sa va faceti bine repede pentru a-l putea primi si pe Mos Craciun.
Va doresc multa sanatate, putere si curaj ! +
Bunul Dumnezeu sa va ocroteasca !

Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Georgiana, ladybird32 a pus un colet pt Andreea, daca nu l ai primit probabil luni ajunge sigur.sa confirmite rog primirea.pup.
Ce mai faceti?sunteti mai bine?

bazarul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns momosica spune:

laura69silk multumim din suflet ,confirm intrarea banutilor.Am primit un colet cu hainute,jucarii de plus si jucarie muzicala,multumesc mult,chiar avem mare nevoie ,jucarioara muzicala o atrage pe micuta,e super,multumesc .Imi cer scuze ca nu am mai scris nimic de cateva zile.Am fost cu micuta sa-i facem investigatii medicale,principalul fiind ganglionul de la gatut si rana de sub limbuta.Mi este tare greu sa scriu,la ecografia la gatut nu a iesit nimit concludent,asteptam rezultatul analizelor pentru tiroida..Doctora de la ORL la limbuta ne-a spus ca este vorba de o leziune tumorala subilnguala............,ne-a recomandat sa mergem sa i se ia o biopsie ,recomandandu-ne un medic..Nu stiu ce sa fac sa nu mai stau tot timpul cu gandul numai acolo.Azi micuta noastra face 2 anisori,ii multumesc lui Dumnezeu ca ne-a dat asa un ingeras de copil care sa ne umple sufletul de bucurie,Imi cer iertare dar nu mai pot scrie.Va multumesc din suflet ca ne sunteti alaturi,multumesc tuturor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Andreea - Cristina !
sa va ajute Bunul Dumnezeu sa aveti numai vesti bune de la doctor, sa aveti o recuperare rapida si sa va puteti bucura de fetita voastra

_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Am vb mai dev cu Georgiana si uite asa am aflat ca azi este ziua Andreei, face 2 ani., sa de Bunul Dumnezeu sa scape de toate problemele cu bine, sa creasca mare, sanatoasa si frumoasa alaturi de voi care o iubiti enorm.LA MULTI ANI!


SIMONA A AJUNS COLETUL TAU

bazarul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Georgi fii tare!
O sa vezi ce nu o sa fie nimic grav, nu te mai speria dinainte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_AS spune:

Georgiana,

Ii doresc Andreiutei tale multa sanatate, zile frumoase cu soare si multe zambete. II doresc sa treaca cu bine peste toate investigatiile la care este supusa si sa faca progrese pe zi ce trece.

Iar tie multa putere de a face fata incercarilor, multa rabdare si incredere. Este greu sa primesti asemenea vesti, insa tu si sotul trebuie sa fiti functionali. Andreiuta are nevoie de voi lucizi.

Astept documentele despre care vorbeam azi noapte si am sa le trimit mai departe. Va pup cu mult drag si va transmit o calda imbratisare.

La multi ani, Andreiuta scumpa si draga!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

La multi ani, printesa frumoasa!
Sa fii sanatoasa si bunul Dumnezeu sa te iba in paza mereu!
Georgiana fii puternica! Andreea are nevoie de tine!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_AS spune:

Georgi, ce faceti? cum este cu limbutza? Veniti la Bucuresti?
Anunta ma daca nu puteti ajunge la dl doctor recomandat de la Fundeni si incerc sa vad ce pot face in acest sens.

Mergi la inceput