Andreea Cristina - sa o ajutam sa creasca

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Andreea_AS spune:

Vale, multumim tare.

Salutam minunea ta Andrei; simt aer de petrecere mare saptamana asta pentru toti Andreii si Andreele:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Daaaaa petrecem poimaine, sa ne trimiteti si nou o felie de tort,virtual!


Momosica cand poti mai scrie ne ceva deste starea Andreei, reactii,evolutia ei in ultimul timp, tratament in momentul de fata,pt reflux ce i dai, Nexium?si Edy al meu are sau a avut, sper sa i fii trecut ca de vreo 3 luni nu a mai dat afara, la el era un reflux secundar care se activa la lapte, de aceea ii dau hipoalergenic pana la 2 ani.la voi cred ca e primar de nu i a trecut si varsa asa rau........sper sa se vindece de el repede.......pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns momosica spune:

BUNA ZIUA.Zilele astea micuta noastra s-a simtit mai bine,nu a mai varsat,mananca destul de bine,cu somnul avem noi ceva probleme(doarme ziua mult si noaptea foarte putin),dar o scoatem la cap si cu asta.La gimnastica e o simpatica,rade si se uita cu atentie sa vada cine ii face,cu toate ca o munceste ea e zambitoere si ne da si noua asa o putere.ne luptam din greu sa o facem sa tina caputul,de un an tot speram ca o sa-l tina si parca timpul se joaca cu noi ,ne e tare greu cand o vedem ca ar vrea sa-l tina dar nu poate.speram ca in viitorul apropiat sa-l tina,avem incredere in ea si stim ca e o luptatoare .ne-a dovedit-o de atatea ori.pot spune ca au fost momente cand ea a fost mult mai puternica ca noi parintii.Gaby noi de reflux am aflat acum 3 luni,are tratament cu motilium si nexium ,la ea se manifesta cand am aflat ca are printr-o haraiala pe piept,cu tuse si astea dupa ce manca,iar uneori varsa.Acum este mai bine doar ca uneori mai varsa dar doar atat.Happiness_4_us multumesc din suflet pentru colet,deabia astept sa-l primim,chiar suntem pe terminate cu laptele si pampersi,multumim mult.MULTUMESC din suflet tuturor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_AS spune:

Georgiana, poate facem si un cont de pay pal, in cazul in care sunt doritori de transferuri rapide. Ne auzim maine si povestim ce e de facut. Pupici minunii mici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Cu ajutorul lui MoshNicolae am reusit sa transfer si eu o suma de banuti si luni va pleca si un coelt spre voi

_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela

Si tu poti fi Mos Nicolae

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns momosica spune:

Happiness_4_us am primit azi coletul,multumim din suflet,am avut mari emotii cand l-am desfacut,parca eram niste copii mici.acum multumita tie avem laptic, pampersi si servetele pentru o luna,vestuta ii vine bine,cojocelul e puitn maricel dar e super,multumim mult si pentru catel ,e cea mai mare jucarie a ei,multumim si pentru sampon si gel de dus,multumim din tot sufletul pentru cuvintele frumoase din felicitare,multumim ,esti minunata,DUMNEZEU sa-ti de-a sanatate multa tie si familiei.mamagiuliei multumim din suflet.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Am pus acest plovoras pentru Andreea http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=36020

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?bid=23&folder=Vara 2011 amintiri de vacanta" target="_blank">VARA 2011-AC1 SI AC2

DE TOATE PENTRU TOTI!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Citat:
citat din mesajul lui momosica

Happiness_4_us am primit azi coletul,multumim din suflet,am avut mari emotii cand l-am desfacut,parca eram niste copii mici.acum multumita tie avem laptic, pampersi si servetele pentru o luna,vestuta ii vine bine,cojocelul e puitn maricel dar e super,multumim mult si pentru catel ,e cea mai mare jucarie a ei,multumim si pentru sampon si gel de dus,multumim din tot sufletul pentru cuvintele frumoase din felicitare,multumim ,esti minunata,DUMNEZEU sa-ti de-a sanatate multa tie si familiei.mamagiuliei multumim din suflet.


Sa le foloseasca sanatoasa!
Sa dea Dumnezeu sa fim cu totii sanatosi, ca asta e cel mai important!
Un mare din partea noastra printesei luptatoare!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_AS spune:

La Multi Ani, Scumpa Andreea! Ii doresc multa sanatate, iar voua, Georgiana, multa putere si intelepciune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marcia03 spune:

La multi ani pt printesa ! ...multa, multa sanatate...

si tie Andreea La multi ani, toate cele bune, felicitari pt ceea ce faci, un buchet mare de si un

cu drag

Mihaela

Mergi la inceput