Andreea Cristina - sa o ajutam sa creasca

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cris79 spune:

Ma rog si eu pentru Cristinuta. Doamne ajuta sa se faca bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Andreea,Gabi sa spuneti aici la subiect ce au nevoie.
Mancare?Haine?...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_AS spune:

Am vorbit cu Georgiana in dupa amiaza asta- Cristinei i s-a introdus cateter central pentru a i se putea administra medicamentatia intravenos. A trecut cu bine peste interventia de introducere a acestuia.

Sotul Georgianei are nevoie de cazare pentru doua-trei saptamani in Bucuresti. Stiti cumva o garsoniera de inchiriat in zona Constantin Brancoveanu, Piata Sudului, MArie Curie, ori zone limitrofe? In acest moment locuieste in regim hotelier si da 70 ron/noapte, ceea ce este foarte mult.

Va rog mult,daca are cineva de inchiriat pe termen scurt o garsoniera sau o camera, astept raspunsurile pe privat.

Recuperarea Cristinei este de durata- intre doua saptamani si o luna.
sa fie bine si sa isi revina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marcia03 spune:

Andreea, incerc eu sa vad daca poate sta gratis intr-un ap.pe Pictor.St.Dumitrescu.e la 2-3 statii de spital, cu autobuzul. Iti dau un raspuns in cateva ore.

Numai bine.

Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_AS spune:

Multumesc frumos, Mihaela!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns momosica spune:

Buna ziua.CRISTINA ne-a dovedit din nou ca e o luptatoare,o minune de copil care vrea sa traiasca si sa fie fericita.A trecut cu bine de o septicemie urata,nu credeam ca Dumnezeu ne poate incerca in acest fel,a fost groaznic,am trait clipe de cosmar,am trecut de la speranta la deznadejde ,de la frica la spaima de imi statea inima in loc si ne-am rugat incontinuu la Dumnezeu sa fie bun,sa ii dea putere si sa o lase sa traiasca.A luptat si acum suntem acasa(am venit de 2 saptamani dar nu am avut forta sa scriu).Acum continuam cu lupta,pe 13 mai trebuie sa mergem la hiperbara ,mai avem nevoie de 2280 lei,ne zbatem,sper sa reusim.Acum stam sa ne facem ceva imunitate ca e la pamant cu ea si apoi iar la treba.Va multumesc din suflet celor care s-a rugat pentru micuta noastra si va multumim tuturor ca ne sunteti alaturi.Va implor ,ajutati-ne sa ajungem cu ea la terapia cu oxigen hiperbaric.Ajutati-ne sa-i dam sansa de a se bucura pe deplin de copilarie.MERITA.http://andreea-cristinapuiutulnostru.blogspot.ro/

Mergi la inceput