Andreea Cristina - sa o ajutam sa creasca

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cris79 spune:

Georgiana, am trimis banii in contul vostru de la Banca Transilvania. Vor ajunge in cam 3 zile lucratoare, deci probabil luni.Am încercat sa iti trimit cu pm cu detalii dar imi spune ca tu nu accepti pm - uri, probabil nu l- ai activat? In orice caz o sa iti trimit un mesaj pe telefonul mobil. mult#259; s#259;n#259;tate Cristinei si vou#259; !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris79 spune:

Georgiana, am trimis acum o ora banii in contul vostru de la Banca Transilvania. O sa ajung#259; in 3 zile lucr#259;toare, cel mai sigur luni. Am încercat sa iti trimit un pm cu detalii dar zice ca tu nu prime#537;ti pm - uri, poate nu l- ai activat. In orice caz o sa iti trimit un mesaj pe telefonul mobil cu alte detalii. Mult#259; s#259;n#259;tate Cristinei si vou#259;!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns momosica spune:

VA MULTUMESC DIN SUFLET,SUNTETI MINUNATA.V-AM TRIMIS PM.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristy74 spune:

Am pus niste banuti astazi, nu sunt multi, dar sunt din tot sufletul. Sa va ajute Dumnezeu sa va faceti bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns momosica spune:

VA MULTUMESC DIN SUFLET .DUMNEZEU SA VA DEA SANATATE MULTA.MULTUMESC DIN SUFLET TUTUROR .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns momosica spune:

CRISTINA (Cris79) AU INTRAT BANII IN CONT.ITI MULTUMESC DIN SUFLET ,SUNTETI O FAMILIE MINUNATA,DUMNEZEU SA VA DEA SANATATE LA TOTI, .MULTUMESC.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris79 spune:

Ma bucur ca nu au mai fost probleme si au ajuns la destinatie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katya spune:

Momosica, inca n-a venit postasul? Sa stii ca banii au fost pusi inca de sapt trecuta. Ce mai face micuta ta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Buna ziua
Ma sunat Georgiana si m a rugat sa scriu aici deoarece ea vede pe tel dar nu poate scrie, ca inca nu au ajuns banutii de la Katya,astazi mai vine postarita la ei in sat,si diseara ma suna sau imi da mes daca au ajuns.Are probleme cu netul de la cablu de cateva zile nu merge.Va multumeste pt ajutor
Revin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Katya au ajuns azi banutii de la tine.Iti multumeste mult Georgiana

Mergi la inceput