Andreea Cristina - sa o ajutam sa creasca

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Citat:
citat din mesajul lui momosica

DIN SUFLET VA MULTUMESC .Micuta are 87 cm inaltime,aproape 13 kg greutate ,poarta la pampers nr.5 si la hainute 86,92 sau pe unele scrie 4.DOAMNE AJUTA SI INCA O DATA VA MULTUMESC.



Catod uite aici...........si adresa este pe prima pagina a subiectului.Va multumesc in numele lor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Citat:
citat din mesajul lui sanzi

Buna! As vrea sa ii cumpar eu lapticul. Spune-mi, te rog, cum procedez? Care este adresa de pe care se comanda? Daca fac plata online, se poate sa le fie livrat direct?

Sanziana, mami de puiut Mara Elena (21.02.2010)



SANZI
Ti am dat PM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catod spune:

Citat:
citat din mesajul lui gabby2011

Citat:
citat din mesajul lui momosica

DIN SUFLET VA MULTUMESC .Micuta are 87 cm inaltime,aproape 13 kg greutate ,poarta la pampers nr.5 si la hainute 86,92 sau pe unele scrie 4.DOAMNE AJUTA SI INCA O DATA VA MULTUMESC.



Catod uite aici...........si adresa este pe prima pagina a subiectului.Va multumesc in numele lor!


Multumesc Gabby pt. raspuns!!
Luni dimineata va pleca pachetul cu pampersi.

Numai bine!!

_

Mami de Mihnea,


_

"Nu merge in spatele meu,s-ar putea sa nu conduc.Nu merge in fata mea,s-ar putea sa nu te urmez.Mergi langa mine si fii prietenul meu" ( Albert Camus)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_AS spune:

Sanzi, Catod, multumim din inima.

Mi-a trimis Georgi sms in care imi spunea ca va doreste sanatate si ca va multumeste ca va ganditi la Cristina.

Va tin la curent ce se intampla marti la consult.

Ma inclin.

Gabitza, multumesc ca esti aici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sanzi spune:

Am facut comanda de lapte aseara, dar nu am primit confirmare, probabil luni voi primi. Am trecut adresa Georgianei si am depus azi in contul de la B Transilvania 115 lei, sa achite ea cand soseste pachetul.
Multa sanatate micutei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_AS spune:

Multumim, Sanzi. Tin legatura cu Georgiana si te anunt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anitta_O spune:

Nu ma cheama nici Andreea, nici Cristina. Dar am trecut printr-o perioada foarte grea pentru mine. "Sansele" ca bebelusul ce-l port in burta sa aiba sd. Down erau de 1:26. Rezultatul amniocentezei a infirmat acest diagnostic greu, din fericire pentru familia mea.
Sunt insa sensibila vizavi de aceasta problema de sanatate care presupune atatea complicatii si suferinta.
Tocmai am depus si eu in contul tatalui Andreei o suma de bani, care sper sa-i ajute macar putin.
Va doresc multa sanatate, multa putere si incredere ca se va ameliora starea fetitei!
Ideea unui marsupiu in care sa fie purtata mi se pare grozava.

Anitta, mama lui M - 7 ani si bb 18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Citat:
citat din mesajul lui sanzi

Am facut comanda de lapte aseara, dar nu am primit confirmare, probabil luni voi primi. Am trecut adresa Georgianei si am depus azi in contul de la B Transilvania 115 lei, sa achite ea cand soseste pachetul.
Multa sanatate micutei!

Sanziana, mami de puiut Mara Elena (21.02.2010)



Sanzi de obicei primesti un mail automat de multumire, inregistrare a comanzii parca.aceea e confirmarea.sunt f seriosi, stai linistita........... au multe comenzi, inainte confirmau telefonic sau pe mail dar in ultimul timp doar mes acela se trimite din lipsa de timp.eu nu am avut probleme.........O sa vezi ca ajunge cu bine lapticul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_AS spune:

Anita, sanatate tie si micutei fiinte care urmeaza sa vina in lumea noastra.

Ideea de marsupiu este tare buna, insa le-ar trebui o esarfa dintr-aceea de purtat copii, Cristinica avand acum 14 kg si aproape 90 de cm. In carucior nu sta, nu ii place.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_AS spune:

Katterina, daca citesti subiectul, te rog mult, scrie aici mai multe detalii despre clinica de recuperare de langa Oradea. Inteleg ca ati fost si voi acolo?

Georgiana citeste subiectul, insa nu poate scrie. Ar fi de folos indicatiile tale. De ce ar avea nevoie sa ia cu ea, daca are nevoie ceva in mod special etc.

Iti multumesc tare mult.

Mergi la inceput