Praline belgiene (53)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Natasa spune:

Sotul meu zice ca a cautat pe internet si un abonament de internet cu viteza decenta e 30 de euro. Cam care e pretul cel mai bun pe care il poti gasi? El ar avea nevoie de internet si de telefonie mobila. Multumesc mult pentru ajutor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia81 spune:

de ex in orasul "nostru" abonamentul pt internet e 37 de euro!!! mie mi se pare extraordinar de scump!


"Un om are dreptul sa se uite in jos la altul, doar atunci cand ar trebui sa-l ajute sa se ridice."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasa spune:

Citat:
citat din mesajul lui giulia81

de ex in orasul "nostru" abonamentul pt internet e 37 de euro!!! mie mi se pare extraordinar de scump!


"Un om are dreptul sa se uite in jos la altul, doar atunci cand ar trebui sa-l ajute sa se ridice."




Foarte mult, dar asta e, tragem aer in piept si mergem inainte :) Multumesc tuturor pentru raspunsuri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dia_tm spune:

N-are sens de comparat preturile de aici cu cele din Romania, la produse si servicii care nu se pot cumpara decat de aici.

Si noi ne-am stresat initial de preturile la fructe si legume proaspete, de am ajusn sa nu mai cumparam - complet nesanatos. Ne-am revenit repede si ne limitam sa gasim ofertele cele mai ok de aici, fara sa ne mai gandim cat de scump e.
Dupa o luna in tara, 1€/kg de lubenita pare SF ...dar daca nu mai acces la cele din Romania, asta e.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia81 spune:

Am aterizat printre voi asa ca va salut pe toate de aici din Belgia.
Vremea este nesperat de frumoasa si calda
Acum sa vedem ce imi rezerva viitorul prin tarisoara asta.
Voi reveni cu impresii...
va pup



"Un om are dreptul sa se uite in jos la altul, doar atunci cand ar trebui sa-l ajute sa se ridice."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dia_tm spune:

Bun venit Giulia!
Momentan te asteapta un week-end cu vreme superba dse pare.
Pe mai incolo sper sa va rezerve viitorul multe surprize placute.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

pagina noua http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=168440&whichpage=1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dia_tm spune:

la mine n-a mers ok link-ul... asa ca il pun si eu aici pe cel care la mine a mers:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=174603&nm=Praline-belgiene-54

Mergi la inceput