Prietene la bine si la greu - 146

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

Neatza, servesc cu placere orice

Sa ne traiti dragi sarbatoriti sa fiti fericiti voiosi voinici
ALEX, LIVIU RARES ANDREI, AMALIA, TUDOR


moamaaa ce s-a labartat pagina, de la sarbatoriti si de la tratatie cred

Raluca, viitoare mama de doi cucuieti, Remus Andrei(8 nov '09) si 35+cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

eu vad pagina doi f bine, ma mai duc o data sa ma holbez pe masa




Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cory_B spune:

LA MULTI ANI Alexandru Liviu-Rares Andrei Amalia Maria Tudor Mateo Ce multi sarbatoriti azi! Sa fiti sanatosi, puilor! sa va bucurati parintii! Dana-multa sanatate scumpului David! Si pupam mamica curajoasa si bb din burtica, cel rabdator!Ionela -ce frumos povestesti de puii taiRaluci - ce baiat mare e Remus! A devenit independent Si al meu a avut o perioada cand nu mai vroia sa doarma cu mine. Striga non-stop "tatiiiii, cu tati fac naniiiiiii" Eu cu lacrimi de crocodil ...nu-mi venea sa cred. Dar mi-am dat seama ca baiatul creste si are propriile alegeri si doleante, pe care incerc sa i le respect desi eu eram terminata ca nu mai vrea nani cu mine Si tati foarte mandru Ulterior m-a mai acceptat si pe mine Lili - scumpica tare Lila Uite o sa pun si eu un filmulet cu bubu povestitorul si cantaretul. L-am facut zilele trecute Laurairina - sanatate puiutilor. Tare nasol fara caldura. Livia - frumusete de fetita ai, iar Janisz e un viitor cuceritor,are niste ochi superbiRamonika - imi pare nespus de rau pt. ce ai trait. Sandra este intr-adevar extrem de pretioasa si o scumpete de copil. Sper ca n-am uitat pe nimeni. Va las 2 filmulete cu bubu http://www.youtube.com/watch?v=wKRw5ay1j8khttp://www.youtube.com/watch?v=bi7k5y4y3kkWeekend placut tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Buna dimineata, La minunati ani Amalia, Alex, Rares si Mateo , sa cresteti mari in foarte multa dragoste si sanatate.Fetelor care mi-ati raspuns ieri cu jucaria minune, multumesc mult mult , incerc sa vad daca gasesc altceva de karaoke, pentru ca si artista asta mica ar canta toata ziua (acum sta pe masa cu o lingura de lemn la care ii spune "chitaia", "canta" la ea si spune ca e "Cetetano" = Celentano), daca nu, ii iau jucaria asta ca o poate folosi si mai tarziu. Multumesc si pentru urari, Chiara isi revine repede, eu ma tarai, dar probabil ca avam nevoie de cateva zile de rapaos.Va pupam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Citat:
citat din mesajul lui monis5

eu vad pagina doi f bine, ma mai duc o data sa ma holbez pe masa




Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)


ce diagonala ai la monitor?

Uite cu ce prostii ma ocup, trimiteti-ma odata la treaba!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Citat:
citat din mesajul lui DianaR

Citat:
citat din mesajul lui monis5

eu vad pagina doi f bine, ma mai duc o data sa ma holbez pe masa




Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)


ce diagonala ai la monitor?

Uite cu ce prostii ma ocup, trimiteti-ma odata la treaba!

Diana cu Vlad (16.05.04) & Timeea (18.05.06) & Teodora (11.11.09)



mai stai putin aici la cafele, ca plecam apoi toate la treaba . Recunosc ca acasa imi cam iesea tortul Magdei din ecran, dar pe laptop se aseaza bine pagina





Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_boc spune:

Buna dimineata,

Alex, Rares, Amalia si Tudor

Magdaz-ina, ma intrebai de ce pana la 3 ani Vigantol, habar n-am , n-am intrebat de ce. Nasei mele i-a zis sa-i dea fetitei Vigantol pana la 7 ani, in lunile cu r. Am sa o intreb pe pedi mea ce zice. Va asteptam cu vesti bune de la control.
Multumesc de invitatia la clubul de slabit, inainte sa incep ceva dieta, trebuie sa imi fac putina educatie in ceea ce priveste mancatul.

Am admirat niste fulgusori tare draguti: cei trei muschetari ai Dianei, cu niste costumatii minunate, pe frumosul Janisz cu surioara lui roscata Meli, la care ii place sa doarma in palma la tati. Lila (dupa ce-am vizionat filmuletele cu Lila m-am pus pe cautat sa vad cum o cheama totusi pe printesa asta mica) m-a dat pe spate cu cantatul ei, si cu cate versuri cunoaste, Iar Andrei alias bubu m-a terminat cu Mos Craciun.
Am auzit ca Remus si Amalia si-au dat drumul la vorba.

Lily, baut deja o cafea, dar mai am nevoie de una.

Andrei si-a imprastiat jucariile prin toata casa, si acum deja se plictiseste si trage de mine. Am stat destul azi pe net. Nu vrea sa butoneze sau sa se uite pe laptop, pur si simplu ma trage sa nu stau eu la laptop.

Sa aveti o zi frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cory_B spune:

De la Andrei pentru toti sarbatoritii zilei, cu dedicatie http://www.youtube.com/watch?v=2ichgjg630s

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

Va invit la un ceai de cirese negre direct din livada cu ceai

Raluca, viitoare mama de doi cucuieti, Remus Andrei(8 nov '09) si 35+cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:



Alexandru

Liviu-Rares Andrei

Amalia Maria

Tudor Mateo





Dana, mami fericita de David (2.11.2009) si 39+ cu

Mergi la inceput